عرضه فیبر نوری
دوشنبه , مهر ۷ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش کابل سیمکو

نمایندگی فروش کابل سیمکو

بسیاری از مشتریان امروزه به دنبال خرید از یک نمایندگی فروش کابل های سیمکو می باشند که در سالهای اخیر بیشتر محصولات این برند در بازار کمیاب بوده است.
نمایندگی فروش محصولات سیمکو، شرکت آراد کابل می باشد که تلاش کرده است با توجه به فعالیت خود در فروش محصولات سیمکو، پرفروش ترین محصولات این برند را که مورد نیاز تمامی فعالان در حوزه سیم و کابل و پروژه ها می باشد، جهت ارائه به آنها تامین نماید.
بسیاری از مشتریان با مراجعه به این مرکز، از حضور در بازار و عدم یافتن محصولات سیمکو ابراز ناراحتی می کنند، چرا که برخی از پروژه ها تنها ملزم به استفاده از تولیدات این کارخانه در فعالیت های خود می باشند.
باید این نکته را یادآور شد که آراد کابل تمامی محصولات سیمکو را موجود داشته است که در این میان، برخی از کابل ها به صورت خاص باید در نوبت تولید قرار گیرند که شرایط عرضه آنها پس از ارائه درخواست رسمی از طرف مشتریان قابل بررسی خواهد بود.
این مرکز فروش تلاش می کند درخواست های مشتریان را که جهت خرید محصولات متنوع سیمکو دریافت می شود را به صورت فوری پاسخگو باشد.
تمامی کابل های برق از فشار ضعیف تا فشار قوی، کابل های آلومینیومی، مخابراتی، کواکسیال و جوش از محصولات سیمکو به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام