عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , مهر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش انواع کابل ۲۰ کیلو ولت یزد

نمایندگی فروش انواع کابل ۲۰ کیلو ولت یزد

نمایندگی فروش انواع کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت یزد با هادی مسی و آلومینیومی، تمامی سایزهای پرمصرف این کابل ها را به صورت موجود و تولید به مشتریان ارائه می کند.
کابل های ۲۰ کیلو ولت به نوعی در ولتاژهای بالای ۱۰۰۰ ولت مورد استفاده می باشند که این کابل ها به دلیل قیمت بالای آنها نسبت به کابل های فشار ضعیف، مانند کابل های زیر ۱۰۰۰ ولت در دو نوع مسی و آلومینیومی تولید می شوند.
قیمت های متفاوتی که کابل های مسی و آلومینیومی در فشار متوسط دارند، دلیل اصلی انتخاب پروژه ها برای خرید کابل های مورد نظر خود می باشند.
کابل های ۲۰ کیلو ولت یزد در حال حاضر در بازار به صورت موجود قابل ارائه می باشد که انواع مسی و آلومینیومی این کابل ها در صورت ثبت سفارش جهت تولید، با رقابتی ترین قیمت ها به مشتریان ارائه می شود.

کابل 20 کیلو ولت

نمایندگی فروش سیم و کابل یزد انواع کابل های فشار ضعیف، فشار متوسط، کابل های ۳۳ کیلو ولت، زمینی با عایق xlpe و همچنین کابل آلومینیومی را در رنج های ولتاژی مختلف عرضه می کند.
خریداران این کابل ها به ویژه در پروژه ها می توانند برای خرید کابل مورد نظر خود، در صورت داشتن زمان کافی، سفارش خود را جهت تولید ثبت نمایند که در این صورت قیمت ها بسیار متفاوت خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام