عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش انواع فیبر نوری چند حالته ایران

نمایندگی فروش انواع فیبر نوری چند حالته ایران

نمایندگی فروش انواع فیبر نوری چند حالته تولید ایران، محصولات رفسنجان و تهران سیمین فر را به صورت فوری به پروژه ها عرضه می کند. فیبرهای نوری امروزه نقش مهمی در انتقال اطلاعات در شبکه های مخابراتی، تلفن همراه، اینترنت و سایر بخش های مهم بر عهده دارند. فیبر نوری چند حالته در واقع همان فیبر های نوری مالتی مود می باشند.
کابل های فیبر نوری چند حالته یا مالتی مود که از تارهای نوری خاصی در تولید آنها استفاده می شود، به دلیل نوع انتقال اطلاعات در آنها، در مسافت های زیر یک کیلو متر می توانند در پروژه ها استفاده شوند.
فیبر های نوری multimode توسط کارخانه های داخلی ایران نیز تولید می شوند که این موضوع به دلیل نیازهای پروژه های داخلی می باشد. تهران سیمین فر از به نام ترین کارخانه های تولید کننده فیبر نوری در ایران به شمار می روند.
کابل های ۶، ۸، ۱۲ و ۲۴ کور از پرمصرف ترین فیبرهای نوری مالتی مد یا چند حالته هستند که به صورت in/out نیز تولید می شوند. نوع خاکی یا دفنی انواع فیبر نوری چند حالته با مشخصه obuc و obfc نیز در لیست فروش آراد کابل قرار دارد.
این نمایندگی فروش که به صورت تخصصی کابل های فیبر نوری و مسی مخابراتی را عرضه می کند، ضمن فروش تولیدات ملی در این حوزه تلاش می کند با واردات کابل های مورد نیاز در داخل کشور، به تنظیم قیمت ها در بازار کمک کند.

فیبر نوری چند حالته

انواع فیبر نوری چند حالته چیست؟

فیبر نوری چند حالته یا مالتی مود به فیبر های نوری اطلاق می شوند که به دلیل نوع خاص تار های نوری، چندین اطلاعات را به صورت همزمان منتقل می نماید. به همین دلیل ضخامت تار های نوری در انواع فیبر نوری مالتی مود نسبت به کابل فیبر نوری سینگل مود بیشتر می باشد. به دلیلهمین ضخامت تار های نوری تلفات در این نوع کابل ها بیشتر است و به همین دلیل از فیبر های نوری مالتی مود در مسافت های طولانی استفاده نمی شود و از فیبر های نوری سینگل مود برای انتفال اطلاعات استفاده می شود. این یکی از چند تفاوت فیبر نوری تک حالته و فیبر نوری چند حالته می باشد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام