عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش اصلی کابل آلومینیومی مسکات

نمایندگی فروش اصلی کابل آلومینیومی مسکات

نمایندگی فروش اصلی انواع کابل های آلومینیومی مسکات، انواع کابل های خودنگهدار و با عایق پی وی سی این برند را به مرکزیت تهران به سراسر کشور عرضه می کند.
کابل های آلومینیومی به دلیل قیمت ارزانی که دارند در برخی پروژه ها به ویژه در جاهایی که کابل در معرض سرقت بوده و همچنین مسافت های طولانی مورد توجه تعداد زیادی از مشتریان قرار گرفته است.
از این رو کابل های آلومینیومی توسط کارخانه های متعددی تولید می شوند که کیفیت متفاوت تولیدی این کابل ها باعث تنوع قیمت کابل های مشابه در بازار شده است.
مسکات از تولید کنندگان کابل های آلومینیومی طیف وسیعی از کابل های با هادی آلومینیوم را تولید کرده که غالب این کابل ها قیمت مناسبی را نیز برای مشتریان دارند.
در کنار محصولات و کابل های آلومینیومی مسکات، آراد کابل با فروش تخصصی انواع کابل آلومینیومی برند های یزد، فروزان، همدان، پیشرو و مسین، تمامی انواع کابل های موجود در بازار را به نوعی در لیست فروش خود دارد.
در زمان خرید به مشتریان تمامی مشاوره های لازم در جهت خرید کابل های آلومینیومی داده می شود تا بتوانند بهترین کابل آلومینیومی را متناسب با نیاز پروژه و وضعیت اقتصادی خود انتخاب کنند.
نمایندگی فروش اصلی انواع کابل های آلومینیومی، به صورت تخصصی اقدام به فروش این کابل ها به مشتریان سراسر کشور نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام