عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری ۲۴ core

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری ۲۴ core

نمایندگی فروش اصلی فیبرهای نوری، کابل های ۱۲، ۲۴ و ۴۸ core بهترین برند های ایرانی را به صورت پروژه های مخابراتی و خصوصی عرضه می کند.
در طول سالهای اخیر و با توجه به نیازهای کشور در سالیان گذشته، کارخانه های بزرگ در زمینه تولید انواع کابل های مخابراتی، اقدام به تولید فیبرهای نوری با کیفیت متناسب با نیازهای پروژه ها نموده است.
استفاده از تارهای نوری با کیفیت که جزء بهترین فیبرهای نوری تولید شده می باشد، باعث شده است بسیاری از مراکز مخابراتی ملزم به استفاده از فیبرهای نوری برند های ایرانی در پروژه های خود شوند.
کابل های ۲۴ core با ترکیب ۴*۶ یکی از کابل های مهمی می باشد که در انواع obuc، ocuc، obfc،  ocfc تولید شده و قابل ارائه به پروژه ها می باشد.
اما نکته مهمی که در خصوص کابل های نوری می باشد، طیف وسیعی از فیبرهای نوری خشک خاکی و کانالی در پروژه ها، کاربرد بیشتری نسبت به فیبرهای نوری ژله فیلد داشته و از این رو بیشتر تولیدات بر روی کابل های خشک متمرکز باشد.
هرچند در خصوص کابل های  obfc و  ocfc باید به صورت آنی نسبت به استعلام موجودی این کابل ها، شود. اقدام این نمایندگی فروش تلاش می کند کابل ها را در کمترین زمان ممکن به پروژه ها عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام