مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش بهترین کابل خشک استاندارد

مرکز فروش انواع کابل های خشک یا مفتولی NYY، سایز های مختلف این کابل ها را در انواع تک رشته و سه و نیم رشته به مشتریان عرضه می کنند.
کابل های خشک یا مفتولی از مهم ترین کابل هایی می باشند که در فشار ضعیف به صورت زمینی و دفن در خاک از آنها استفاده می شوند.
این کابل ها در انواع تک رشته تا سایز ۲۴۰ میلی متر مربع به صورت روتین تولید می شوند و در انواع سه و نیم رشته از سایز ۱۶+۲۵*۳ تا ۱۵۰+۳۰۰*۳ عرضه می وند که در پروژه های مختلف بسته به میزان مصرف در یک تاسیسات برقی اقدام به انتخا سایز کابل نموده آن را خریداری می کنند.
مجموعه آراد کابل که عرضه کابل های زمینی را به صورت تخصصی در برنامه دارد، این کابل ها را با تنوع برند و قیمت های متنوع به مشتریان عرضه می کند که در این راستا برند های معتبری مانند یزد، همدان، خراسان و سیمیا این محصولات را از طریق آراد کابل به مشتریان ارائه می کنند.
در کنار این محصولات باکیفیت، کابل های با قیمت مناسب برای پروژه ها شخصی نیز در انبار های مجموعه موجود است که در صورت نیاز مشتریان به آنها معرفی می گردد.
این مرکز فروش در کنار عرضه کابل های خشک، انواع کابل های برق و مخابراتی را به صورت ویژه به مشتریان و شرکت های مختلف ارائه می کند.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید