عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبرهای نوری اینترنت این کابل ها را در نمونه های سینگل مد و مالتی مد به صورت ویژه به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.
فیبرهای نوری ایرانی در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور در نمونه های سینگل مد و مالتی مد از مهم ترین محصولات این کارخانه می باشند که به سبب انتقال اطلاعات در شبکه های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.
امروزه که فیبرهای نوری نقش تعیین کننده ای در انتقال اطلاعات در شبکه اینترنت را بر عهده دارند، از محصولات مهمی می باشند که درحوزه کابل های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.
قیمت مناسب، سرعت بالا در انتقال اطلاعات و همچنین امنیت بالای فیبرهای نوری نسبت به کابل های شبکه، باعث شده است که استفاده از این فیبرهای نوری در شبکه های مخابراتی، روز به روز بیشتر شود.
اینترنت به عنوان یک شبکه اطلاعاتی بسیار مهم در سراسر جهان می باشد که میلیون ها نفر روزانه از طریق این شبکه، اطلاعات مختلفی را کسب می کند.
از این رو فیبرهای نوری را می توان یکی از مهم ترین عنصرهای شبکه جهانی اینترنت دانست که لازم است به صورت استاندارد و با بالاترین کیفیت تولید شوند.
برند های ایرانی با شناخت نیاز کشور برای خرید کابل های نوری گام بلندی در زمینه تولیدات این کابل های مهم در سالهای اخیر برداشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام