عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل کرمان

مرکز خرید کابل کرمان

مرکز خرید کابل کرمان، فروش انواع سیم و کابل های مخابراتی، کواکسیال و تمامی کابل های مخابراتی این برند را با شرایط ویژه آغاز کرده است.
کرمان و نام این شهر بزرگ در حوزه سیم و کابل کشور با نام کارخانه کرمان که از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل های مخابراتی کشور است، می درخشد.
کارخانه ای که با تولید بهترین کابل های مخابراتی زوجی، کواکسیال و فرکانس رادیویی توانسته است در سالیان دراز فعالیت خود به عنوان بهترین کارخانه تولید کابل مخابراتی خود را معرفی نماید.
کابل های مخابراتی طوسی، مشکی، کابل های کواکسیال در انواع کابل های آنتن صادراتی و معمولی از بهترین تولیدات این کارخانه بوده که بدون شک باکیفیت ترین محصولات در حوزه سیم و کابل های مخابراتی به شمار می رود.
گاها برند های دیگر در شهر کرمان و همچنین نام ها، مشابه برند کرمان تلاش می کنند تا با فریب مشتریان محصولاتی را با نام کرمان به مشتریان عرضه کنند که این موضوع می تواند با خرید از یک مرکز فروش معتبر باعث آسودگی خاطر مشتریان در خرید محصولات خود شود.
صادراتی بودن محصولات کرمان در حوزه سیم و کابل مخابراتی به دلیل کیفیت بالا بوده و این موضوع باعث تفاوت قیمتی این محصولات با سایر تولیدات باشد که به نوعی از مرغوبیت لازم برخوردار نیستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام