عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۶ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت کابل مخابراتی مشکی تهران سیمین فر

قیمت کابل مخابراتی مشکی تهران سیمین فر

قیمت روز کابل های مخابراتی مشکی و طوسی تهران سیمین فر به تعداد زوج های کابل مخابراتی و همچنین سایز آن بستگی دارد. چگونه قیمت این محصولات را دریافت کنیم؟
کابل های مخابراتی مشکی یا کابل هایی که به نوع زمینی نیز شهرت دارند برای استفاده در بیرون از ساختمان طراحی و ساخته شده است.
عایق مشکی و از جنس پلی اتیلن این کابل ها به دلیل مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید استقامت کافی را داشته و به همین دلیل این کابل ها می توانند به صورت outdoor استفاده شوند.
قیمت کابل های مشکی به نوعی از کابل های طوسی یا هوایی بیشتر بوده و این مهم به دلیل ساختمان نوع کابل می باشد.
کابل های تهران سیمین فر در زمینه صنعت مخابرات علاوه بر کابل های مسی هوایی، زمینی، ژله فیلد خاکی و کانالی، فیبرهای نوری را نیز در نمونه های خاکی و کانالی تولید می کند که این مهم به فعال بودن آنها در پروژه های مخابراتی کمک زیادی نموده است.
قیمت خرید انواع کابل های مخابراتی تهران سیمین فر بسته به نوع آنها و همچنین سایز هر کابل باید به صورت به روز استعلام گردد و این موضوع به دلیل نوسانات قیمت جهانی مس می باشد که تمامی محصولات سیم و کابل و قیمت آنها را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
شرکت های مخابرات سراسر کشور می توانند با عقد قرار داد نسبت به تامین کابل های مخابراتی تهران سیمین فر به صورت رسمی اقدام کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی ۳۵*۲ زمینی بهترین قیمت

یکی دیگر ازانواع کابل های برق موجود در آراد کابل، کابل آلومینیومی ۳۵*۲ زمینی می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام