عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فروش فیبر نوری خاکی nexans

قیمت فروش فیبر نوری خاکی nexans

قیمت فروش انواع فیبر نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور خاکی nexans بسته به میزان سفارش پروژه ها و قیمت روز کابل های نوری به مشتریان ارائه می شود.
فیبرهای نوری خاکی یا obucبه دلیل ویژگی ساختمان این کابل ها به صورت دفنی و مستقیم در زیر خاک می توانند در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرند.
قیمت کابل های نوری خاکی به دلیل شخصات فنی کابل و متفاوت بودن تولید آنها نسبت به کابل های نوری کانالی، قدری با قیمت بالاتر عرضه می شوند. هر چند تفاوت قیمت آنچنان در خصوص عرضه آنها ملموس نیست.
نگزنس nexans با تولید انواع کابل های مخابراتی نوری و مسی توانسته است در سالیان گذشته محصولات خود را روانه بازارهای ایران کند در حالیکه این محصولات توانسته است در بسیاری از پروژه های مخابراتی استفاده شده و برند نگزنس را به نامی شناخته شده بدل نماید.
قیمت فروش مناسب محصولات نگزنس یکی از دلایل مهم در عرضه بالای محصولات آن به پروژه ها می باشد که بسیاری از صاحبان پروژه ها و کارفرمایان کابل های نگزنس رابه سایر تولیدات داخلی و خارجی ترجیح می دهند.
آراد کابل بزرگ ترین مرکز فروش محصولات نگزنس در ایران قیمت روز محصولات را به صورت آنی به مشتریانی که با واحد فروش مجموعه در تماس هستند ارائه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام