عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت عمده فیبر نوری ۴۸ core رفسنجان

قیمت عمده فیبر نوری ۴۸ core رفسنجان

قیمت عمده انواع فیبرهای نوری ۱۲، ۴۸ و ۲۴ کور core رفسنجان به مشتریان این مرکز و خریداران همیشگی محصولات آراد کابل ارائه می شود.
فیبرهای نوری ۴۸ کور بدون تردید از پرفروش ترین کابل های نوری می باشد که در پروژه های متعدد از این کابل ها در انواع obuc و ocuc استفاده شده است.
فیبرهای نوری ۴۸ کور در پروژه های مخابراتی در انواع سینگل مد و مالتی مد استفاده می شوند که انتخاب نوع فیبرنوری از نظر تک حالته یا چند حالته بودن آن به وضعیت فنی پروژه ها بستگی دارد.
عموما در پروژه ها شبکه زیر ساخت غالبا از فیبرهای سینگل مد استفاده شده است.در حالی که در پروژه های دیگر ممکن است فیبرهای مالتی مود جهت انتقال دیتا مناسب باشد.
رفسنجان و کارخانه تولید فیبر نوری رفسنجان که در تولید کابل های مخابراتی ژله فیلد نیز فعال است انواع فیبرهای نوری ۴۸ core را به صورت ویژه تولید می کند.

فیبر نوری 48 کور

کیفیت محصولات رفسنجان توانسته است در سالهای اخیر رضایت کارشناسان فنی پروژه ها را تامین نماید و از این رو آراد کابل حساب ویژه ای در جهت ارائه محصولات این برند به مشتریان باز کرده است.
در صورت نیاز به سفارش به صورت خرید رسمی می توانید این مهم را در زمان ثبت سفارش به کارشناسان فروش اطلاع دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام