عرضه فیبر نوری
شنبه , آبان ۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز کابل صائب

قیمت روز کابل صائب

قیمت روز کابل های مسی و آلومینیومی صائب که از با کیفیت ترین کابل های موجود در بازار است، به صورت مستقیم به مستریان ارائه می شود.
صائب تولید کننده انواع سیم و مابل های افشان و فشار ضعیف، یکی از نامی ترین برندهای کشور در زمینه تولید انواع سیم و کابل می باشد.
تولید انواع سیم های افشان برق و ارت در سایز های ۰٫۵ تا ۲۴۰ میلی متر مربع، کابل های افشان تک رشته تا پنج رشته تا سطح مقطع ۲۵ میلی متر مربع، کابل های آلومینیومی و نایلون، توانسته است تمامی کابل ها و سیم های مورد استفاده در تاسیسات فشار ضعیف را تولید و عرضه نماید.
بیشترین مشتریان سیم و کابل صائب تبریز از پروژه های مربوط به شمال غرب کشور و شهر تبریز می باشد که از کیفیت محصولات صائب آگاهی کامل داشته و تلاش می کنند این محصولات را برای تاسیسات خود خریداری نمایند.
اما با توجه به تلاش واحد فروش آراد کابل در عرضه محصولات صائب تبریز به مشتریان سراسر کشور، این اقدام از طریق دفتر تهران مجموعه آراد کابل تسهیل شده است و مشتریان از سراسر کشور می توانند انواع محصولات تولید تبریز را از این دفتر خریداری نمایند.
استاندارد بودن سیم و کابل های صائب و دارای تاییدیه بودن محصولات آن باعث شده است بسیاری از پروژه های دولتی نیز از محصولات صائب استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام