عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز انواع کابل فشار ضعیف

قیمت روز انواع کابل فشار ضعیف

قیمت روز انواع کابل های فشار ضعیف مسی و آلومینیومی با عایق پی وی سی و xlpe، به صورت زره دار و شیلد دار از طریق این مرکز فروش به مشتریان ارائه می شود.
کابل های برق فشار ضعیف در انواع مسی و آلومینیومی که در ولتاژ های زیر ۱۰۰۰ ولت مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت های متفاوتی بسته به نوع هادی آنها دارند.
مس به عنوان یک فلز گران قیمت به هنگام استفاده در ساختمان کابل ها، باعث افزایش قیمت این محصولات نسبت به کابل های آلومینیومی می شود و این موضوع به دلیل ویژگی های برتر مس در هدایت الکتریکی نسبت به کابل های آلومینیومی می باشد.
علاوه بر هادی کابل ها، عایق و پوشش کابل در تعیین قیمت کابل تاثیرگذار است و این مهم باعث افزایش قیمت کابل در انواع مسی و آلومینیومی می شود.

کابل فشار ضعیف

کابل های زره دار یا آرموردار و همچنین کابل های شیلددار از کابل های مهم در فشار ضعیف می باشند که کاربرد های خاص این کابل ها باعث شده است که بیشترین تولید کابل های زره دار و شیلد دار، با هادی مسی صورت گیرد.
برند های مختلفی که با قیمت و کیفیت متفاوت در این مجموعه عرضه می شوند با عث شده است که با سلایق مشتریان همخوانی داشته باشد.
قیمت روز انواع کابل های فشار ضعیف Low voltage با برند های مختلف و برتر بازار از طریق کارشناسان مجموعه همراه با مشاوره در زمینه انتخاب محصول در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی 150*1

کابل آلومینیومی ۱۵۰*۱ تک رشته قیمت عمده

کابل آلومینیومی از کابل های پرکاربرد می باشد که باتوجه به قیمت بسیار مناسبی که …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام