عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت جدید فیبر نوری loose tube

قیمت جدید فیبر نوری loose tube

قیمت جدید و به روز انواع فیبرهای نوری متناسب با استفاده در خارج ساختمان یا loose tube را می توانید از شرکت آراد کابل به صورت ویژه دریافت نمایید.
به صورت کلی کابل های مخابراتی متناسب استفاده در خارج وساختمان طراحی می شوند که فیبرهای نوری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و انواع loose tube این کابل های نوری متناسب با استفاده در محیط های خارجی با شرایط دمایی مختلف و آب و هوایی متفاوت طراحی شده است.
البته در بسیاری از پروژه ها، صاحبان آن می توانند برای انتخاب تجهیزات و کابل های نوری متناسب برای پروژه خود، از مشاوره های تیم فنی ما استفاده نمایند که در این راستا لازم است شرح مختصری از پروژه ها جهت ارائه به تیم فنی در اختیار قرار گیرد.

فیبر نوری loose tube


قیمت جدید انواع فیبرهای نوری
پرکاربرد که در بسیاری از پروژه ها به صورت مشترک کاربرد دارد را می توانید به صورت روزانه از واحد فروش آراد کابل دریافت کنید.
قیمت کابل های نوری داخلی و خارجی که به صورت مستقیم در آراد کابل عرضه می شود با تمهیدات تیم فروش به صورت رسمی و غیر رسمی می تواند در اختیار مشتریان و شرکت های مختلف قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام