عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت جدید فیبر نوری سینگل مد رفسنجان

قیمت جدید فیبر نوری سینگل مد رفسنجان

اگر به دنبال قیمت جدید و به روز انواع فیبرهای نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور سینگل مد و مالتی مد رفسنجان هستید می توانید به صورت آنی این قیمت ها را از کارشناسان ما استعلام نمایید.
فیبرنوری سینگل مود که در انواع ۱۲ تا ۱۴۴ کور تولید می شوند در نمونه های خاکی، کانالی و آرمورد از مهمترین تولیدات کارخانه فیبرنوری رفسنجان می باشد که آراد کابل به عنوان واحد فروش مستقیم تولیدات رفسنجان این محصولات را بنا به نیاز پروژه ها به آنها عرضه می کند.
فیبرهای نوری عرضه شده در آراد کابل غالبا با برندهای داخلی شهیدقندی و رفسنجان می باشد که غالب پروژه های داخلی برای کارخود به تولیدات این دو برند احتیاج دارند.

فیبر نوری سینگل مد

آراد کابل غالبا در زمینه فروش برندهای خارجی، محصولات را عرضه می کند که مشتریان بتوانند از آنها در پروژه ها با تاییدیه کارفرما استفاده نمایند.
قیمت محصولات آراد کابل به صورت به روز توسط کارشناسان فروش مجموعه قابل استعلام بوده و مجموعه تلاش می کند بهترین قیمت های پیشنهادی خود را به پروژه ها اعلام نماید.

فروش با فاکتور رسمی و غیر رسمی
از ویژگی های خرید از مجموعه آراد کابل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام