عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل جوشکاری / فروش کابل جوشکاری نمره ۱۶

فروش کابل جوشکاری نمره ۱۶

فروش کابل جوشکاری نمره ۱۶، ۱۸، ۱۲ و ۱۴ در کلاف های ۵۰ متری و قرقره های ۱۰۰۰ متری با عایق پی وی سی و عایق لاستیکی EPR که مقاوم در برابر روغن، اسید، مواد خورنده و آب می باشد از طریق آراد کابل آغاز شده است.

کابل جوشکاری 16

کابل جوشکاری نمره ۱۶ که در تغذیه اینورتر های جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرند با دو کیفیت مختلف و با قیمت های متنوع تولید شده و به بازار عرضه می شود.

کابل جوشکاری نمره ۱۶ و ۱۸ که بیشترین کاربرد را در صنعت جوشکاری دارا می باشد، در کلاف های ۵۰ متری نیز عرضه می شود و این اجازه را به مشتریان می دهد تا این کابل ها را در متراژ های حداقل ۵۰ متری سفارش دهند.

برند های تولید کننده کابل جوشکاری نمره ۱۶

برند های مختلفی کابل جوشکاری نمره ۱۶ با عایق پی وی سی و لاستیکی تولید و عرضه می کنند و قیمت این برند ها بر حسب کیفیتی که از تولید این کابل ها ارائه می کنند، متفاوت می باشد. از برند های تولید کننده کابل جوشکاری نمره ۱۶ ایرانی :

  • جوشکاب یزد
  • کمان
  • دماوند
  • اردستان
  • کات کابل

می باشد که تمامی این محصولات به صورت تخصصی در مرکز فروش آراد کابل قابل ارائه به مشتریان سراسر کشور می باشد.

کابل جوشکاری نمره 16

تفاوت کابل جوشکاری نمره ۱۶ پی وی سی و لاستیکی

کابل جوش نمره ۱۶ یا ۳۵ که از عایق لاستیکی در ساختمان کابل استفاده شده است، در برابر سایش، مواد اسیدی و روغنی و همچنین ضد نسوز بودن آن از مزیت های آن به شمار می رود و باعث می شود خریداران این کابل ها بتوانند از یک کابل با طول عمر بالا استفاده نمایند. اما کابل جوش نمره ۱۶ با عایق پی وی سی از مزیت های ذکر شده برای نمونه لاستیکی این کابل ها برخوردار نبوده و به همین دلیل قیمت این کابل به مراتب پایین تر از نمونه لاستیکی آن می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کابل جوش

بهترین کابل جوش قیمت فروش عمده

بهترین کابل جوش در بازار به قیمت فروش عمده با عایق لاستیکی نسوز و ضد سایش در آراد کابل به مشتریان عرضه می شود. کابل های لاستیکی یزد و پارسیان به همراه برند اردستان در سایز های 10، 12، 14، 16، 18 و 20  به صورت عمده و خرده به مشتریان ارائه می شود.

کانال تلگرام