عرضه فیبر نوری
دوشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش ویژه فیبر نوری خاکی ایرانی

فروش ویژه فیبر نوری خاکی ایرانی

فروش ویژه فیبر نوری خاکی ایرانی به قیمت عمده از طریق آراد کابل آغاز شده است. این مرکز فروش آماده عرضه انواع فیبر نوری به پروژه های سراسر کشور می باشد.

آراد کابل نمایندگی فروش اصلی انوع فیبر های نوری و کابل های مخابراتی مسی ایرانی به مرکزی تهران می باشد که به دلیل گستردگی فعالیت های این مجموعه در سراسر کشور، ادام به عرضه محصولات ایرانی به صورت مستقیم می نماید.
در زمینه کابل های نوری خاکی و کانالی، می توان محصولات ایرانی را در زمره بهترین کابل های موحود در بازار دانست که بساری از پروژه های دولتی و خصوصی خود را ملزم به استفاده از محصولات این برند می دانند.
آراد کابل که به صورت رسمی محصولات قندی را به پروژه های مختلف عرضه می کند، این امکان را برای مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر ایران مهیا نموده است تا از این طریق بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری از این مجموعه تامین نمایند.

کابل های نوری خاکی و کانالی ایرانی در انواع sm، mm و nz
در تعداد کور های متنوع در این مجموعه موجود بوده و قابل عرضه به مشتریان می باشد.
این نمایندگی فروش تلاش می کند قیمت های خود را بر اساس نرخ نمایندگی و با حذف واسطه ها در اختیار شرکت های مختلف قرار دهد.

فیبر نوری خاکی

فیبر های نوری خاکی یا obuc

این نوع از فیبر های نوری که به نوع دفنی یا آرمورد هم شهرت دارند، به کابل های با ساختمان زره دار و ژله ای اطلاق می شوند که قابل استفاده به صورت دفنی را دارند.
این نوع از کابل ها به صورت مالتی مود، سینگل مود و nz قابل عرضه به پروزه ها می باشد و به جهت تایید فنی کارشناسان پروژه ها جهت نهایی کردن خرید، دیتاشیت کابل ها به واحد های مختلف قابل ارائه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام