عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری ocuc رفسنجان

فروش فیبر نوری ocuc رفسنجان

فروش فیبر های نوری ocuc رفسنجان در انواع سینگل مود و مالتی مود از طریق آراد کابل نمایندگی فروش محصولات آراد کابل آغاز شده است.
فیبر های نوری ocuc یا کانالی از پرمصرف ترین کابل های نوری سینگل و مالتی مود به شمار می رود که بسته به شرایط محیطی پروژه ها در کانال های کابل ها قرار می گیرند.
این کابل ها در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲ و ۱۴۴ کور تولید می شوند و نمونه های پر کاربرد این نوع از فیبر های نوری به صورت مداوم در انبار های مجموعه جهت عرضه به پروژه ها موجود می باشد.

فیبر نوری ocuc

آراد کابل در زمینه فروش انوع فیبر های نوری داخلی و خارجی یکی از شناخته شده ترین شرکت ها می باشد که تاکنون در زمینه اجرا پروژه های شبکه توانسته است کار های بزرگی را در سراسر کشور به انجام رساند.
در زمینه تامین کابل های شبکه و فیبر های نوری این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه ها به شمار می شود که امکان همکاری با پروژه ها و شرکت های مختلف را برای آنها تسهیل نموده است.
از این رو مجموعه های مختلف می توانند جهت تامین انواع کابل های نوری داخلی با برند های شهید قندی و رفسنجان و همچنین برند های خارجی با این مجموعه تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام