عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد

فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد

فروش فیبر نوری armored، خاکی و کانالی شهید قندی یزد، تمامی انواع کابل های نوری این کارخانه را در نمونه های پرکاربرد به مشتریان عرضه می نماید. این مجموعه تنها به عنوان مرکز پخش بوده و نمایندگی شهید قندی یزد نمی باشد.
فیبر های نوری armored که به دلیل دارا بدن زره فلزی در ساختمان آنها، می تواند به صورت مستقیم در زیر خاک به صورت دفنی استفاده شود.
این کابل ها در محل هایی که امکان قرار دادن فیبر به صورت هوایی و کانالی وجود ندارد می تواند از اهمیت بالایی برای مشتریان برخوردار باشد.
این کابل ها مانند بسیاری از کابل های برق که زره دار می باشند از نمونه های معمولی فیبر های نوری قیمت بالاتری داشته و این موضوع به دلیل ساختمان کابل ها می باشد.
فیبر های نوری خاکی و کانالی در کنار فیبر های زره دار از پرفروش ترین کابل های نوری شهید قندی یزد می باشد که به دلیل استفاده در پروژه های سراسر کشور و نیاز های مشتریان کا برای خرید این کابل ها، عمدتا به صورت موجود در انبار های آراد کابل قابل ارائه به مشتریان است.
اما در خصوص کابل های نوری armored شهید قندی یزد، این کابل ها در انواع sm 48 کور ۸*۶ و همچنین ۱۲ کور ۱۲*۱ موود بوده و در نوع کابل های نوری mm در نمونه های ۱۲ و ۶ کور به صورت ۱۲*۱ و ۶*۱ تولید می شوند.
در خصوص نمونه های دیگر کابل های نوری armored بهتر است مشتریان و شرکت ها در خصوص موجود بودن و یا عدم موجودی آنها به صورت آنی از واحد فروش استعلام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام