عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری ۴۸ core ایران

فروش فیبر نوری ۴۸ core ایران

فروش فیبرهای نوری ۴۸core با ترکیب ۶*۸ در انواع خاکی و کانالی و از محصولات تولید ایران از طریق آراد کابل به شرکت های مخابراتی آغز شده است.
فیبرهای نوری خاکی و کانالی در نوع ۴۸ کور از متداول ترین کابل های نوری می باشد که بسیاری از پروژه های مخابراتی برای استفاده در پروژه های خود به این کابل ها نیازمندند.
بسیاری از پروژه های داخل ایران که با توسعه شبکه های مخابراتی نیاز اساسی به تامین فیبرهای نوری دارند، بدون تردید با وجود تولیدکنندگان داخلی می توانند کابل های مورد نیاز خود را ار این برندهای داخلی به صورت ویژه تامین نمایند.

فیبر نوری 48 core

ایران با دارا بودن برندهای مختلفی از جمله شهید قندی، تهران سیمین فر و رفسنجان توانسته است نیازهای پروژه های مخابراتی داخلی را به صورت ویژه تامین نماید.
کیفیت برتر محصورلات مخابراتی و فیبرهای نوری ایران باعث شده است بسیاری از کارشناسان فنی در پروژه های داخلی به سبب حمایت از تولیدات مرغوب ایرانی، ملزم به استفاده از این کابل های نوری باشند.
آراد کابل در سالهای فعالیت خود نه تنها در زمینه فروش فیبرهای نوری بلکه در بخش اجرا توانسته است پروژه های متعددی را نیز اجرا نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام