عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری سینگل مد شهید قندی یزد

فروش فیبر نوری سینگل مد شهید قندی یزد

نمایندگی فروش فیبر نوری سینگل مد single mode شهید قندی یزد نمونه armored این کابل ها را نیز در کنار فیبرهای obuc و ocuc عرضه می کند.
فیبرهای نوری  single mode سینگل مد شهید قندی یزد در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور در نمونه های obuc و ocuc بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اند.
با گسترش شبکه های فیبرنوری جهت انتقال اطلاعات در شبکه موبایل و اینترنت، فیبرهای نوری سینگل مد به طور گسترده در پروژه های زیر ساخت مورد استفاده قرار گرفته است.
فیبرهای نوری شهید قندی یزد به دلیل استفاده از بهترین تارهای نوری ژاپنی در تولید آنها، کیفیت برتری را برای پروژه ها به ارمغان آورده اند.
این مجموعه ضمن عرضه انواع فیبرهای نوری سینگل مد و مالتی مد شهید قندی یزد، کابل های شبکه و مخابراتی زوجی این کارخانه را نیز در لیست فروش خود دارد و این مهم می تواند همکاری این مرکز فروش را با تمامی پروژه های مخابراتی در بخش های مختلف را تضمین نماید.

فروش فیبر نوری سینگل مد

فیبرهای نوری سینگل مود به دلیل انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی از اهمیت بالایی در شرکت یر ساخت برخوردار است و آراد کابل تنوع بالایی در عرضه این نوع کابل ها برای مشتریان فراهم کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام