عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش آنلاین فیبر نوری loose tube شهید قندی

فروش آنلاین فیبر نوری loose tube شهید قندی

فروش آنلاین انواع فیبر های نوری loose tube با برند شهید قندی یزد، خدمتی متفاوت در فروش انواع کابل های نوری و تجهیزات شبکه در شرکت آراد کابل می باشد.
فیبر های نوری Loose tube با توجه به ساختمان آنها در بسیاری از پروژه ها متناسب با محیط آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
بسیاری از پروژه های مخابراتی در داخل ایران که ملزم به استفاه از کابل های شهید قندی می باشند، با این نمایندگی جهت تامین کابل های نوری مورد نیاز خود در ارتباط می باشند.
فیبر های نوری خاکی، کانالی و آرمورد شهید قندی به دلیل دارا بودن استاندارد های لازم، مجوز استفاده در پروژه های بزرگ را دارا بوده و از این رو این مجموعه تلاش کرده است به عنوان نمایندگی فروش اصلی فیبر های نوری شهید قندی، اقدام به فروش محصولات این برند نماید.

فیبر نوری loose tube

فروش فیبر های نوری خاکی obuc

فیبر های نوری شهید قندی که با نام خاکی در پروژه ها به صورت دفنی مورد استفاده قرار می گیرند، با مشخصه obuc در انواع مالتی مود و سینگل مود موحود و قابل عرضه می باشد.
این کابل ها بسته به نیاز پروژه ها و نوع شبکه در انواع ۶، ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲ و ۱۴۴ کور می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد.

فیبر نوری خاکی و کانالی

فروش ویژه فیبر های نوری کانالی ocuc

فیبر های نوری امروزه در انواع خاکی و کانالی بیشترین استفاده را در قسمت های مختلف به خود اختصاص داده اند.
فیبر های نوری کانالی در گذشته نه چندان دور به صورت ocfc تولید می شدند که این فیبر های نوری با تغییر کوچکی در ساختار آنها امروزه به صورت ocuc تولید و به پروژه ها عرضه می شوند.
هر چند بسیاری از پروژه ها به دنبال استفاده از نمونه قدیمی این کابل ها در پروژه های خود می باشند. اما به این دسته از کارفرمایان باید یادآور شویم که این محصولات امروزه به صورت انبوه با مشخصه ocuc  تولید می شوند و در صورت نیاز به استفاده از کابل های ocfc باید با متراژ های بالا جهت پروژه های بزرگ ثبت سفارش نمود.

فیبر نوری armored

فروش فیبر های نوری loose tube و armored

فیبر های نوری loose tube و armored از دیگر محصولاتی می باشد که با توجه به نیاز های بخش های مختلف و نیاز سنجی کارشناسان مجموعه از درخواست های مشتریان با برند های ایرانی و خارجی قابل عرضه به پروژه ها می باشد.
فروش به صورت رسمی محصولات قندی می تواند گزینه مناسبی برای پروژه های مختلف به شمار رود که این موضوع توسط آراد کابل برای شرکت های خصوصی و دولتی مهیا شده است.
آراد کابل با فعالیت ویژه در حوزه پروژه های شبکه تلاش می کند خدمتی ارزنده به پروژه های مختلف ارائه کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام