عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / کابل / عرضه کننده کابل خراسان افشارنژاد

عرضه کننده کابل خراسان افشارنژاد

عرضه کننده انواع کابل های خراسان افشارنژاد، کابل های برق افشان، زمینی و کابل های کواکسیال و مخابراتی خراسان را به صورت عمده و خرده عرضه می کند.
کابل های خراسان افشارنژاد و تولیدات این کارخانه در صنعت سیم و کابل کشور، به گفته بسیاری از فعالان صنعت سیم و کابل، از بهترین محصولات بازار سیم وکابل می باشد که بسیاری از قدیمی های بازار و پروژه های ساختمانی این برند را در راس انتخاب های خود در خرید محصولات قرار می دهند.
عرضه کننده و نمایندگی اصلی فروش خراسان افشارنژاد در تهران که محصولات را با تخفیف کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهد، شرکت آراد کابل می باشد که قابلیت ارسال بار در کمترین زمان و در همان روز ثبت سفارش به شهرستان ها را نیز اجرا کرده است.
خراسان افشارنژاد قدیمی ترین کارخانه تولید سیم و کابل کشور است که سیم و کابل های ارت و ساختمانی این کارخانه در سالهای اخیر از بهترین و مرغوبترین محصولات بازار سیم و کابل ایران بوده است.
آراد کابل که همکاری نزدیکی با بسیاری از انبوه سازان در جهت تامین سیم و کابل های مورد نیاز آنها دارد در کنار محصولات خراسان سایر برندها را نیز به عنوان عاملیت فروش در اختیار آنها قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام