عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت خرید انواع فیبر نوری ۴۸ کور قندی

قیمت خرید انواع فیبر نوری ۴۸ کور قندی

قیمت خرید فیبرهای نوری شهید قندی یزد، در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور به صورت سینگل مود و مالتی مود متفاوت است.
انواع فیبرهای نوری مالتی کو بسته به شرایط هر پروژه ای، می تواند با تعداد کورهای مشخص خریداری شده و در یک سیستم استفاده شود.
فیبرهای نوری ۴۸ کور که در انواع خاکی و کانالی تولید می شوند، یکی از پرفروش ترین کابل های نوری می باشد که به دلیل کیفیت بالا محصولات شهید قندی، اولویت اول خرید برای مشتریان و پروژه ها به شمار می رود.
ترکیب ۸*۶ این کابل ها را می توان اصلی ترین نوع کابل های ۴۸ کور دانست که به صورت ویژه در پروژه ها استفاده می شود.
شهید قندی یزد در واقع بزرگترین و مشهورترین کارخانه تولید کابل های مخابراتی در ایران است که به دلیل تولید کابل های استاندارد و با کیفیت مطابق استاندارد شرکت ملی مخابرات ایران، توانسته است به عنوان تامین کننده اصلی کابل های نوری و مسی انواع پروژه ها خود را معرفی نماید.
فیبرهای نوری شهید قندی یزد که توسط مرکز فروش آراد کابل به صورت عمده و متراژ بالا به مشتریان ارائه می شود، به صورت تضمینی و با ارائه دیتا شیت کابل و مشخصات فنی دقیق به مشتریان ارائه می شود که در این میان تایید فنی ناظران و کارشناسان پروژه برای خرید کابل نوری ضروری می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام