عرضه فیبر نوری
شنبه , آبان ۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده کابل افق البرز

خرید عمده کابل افق البرز

خرید عمده کابل های برق افق البرز که یکی از مرغوبترین کابل های برق افشان و خشک موجود در بازار می باشد، از پیشنهاد های کارشناسان فروش ما به مشتریان در پروژه های مختلف به ویژه پروژه های ساختمانی است.
کابل های برق امروزه با برند های متعددی در ایران تولید شده و به بازار عرضه می شود. اما در مواقع مختلف بسیاری از مشتریان با آگاهی کامل می توانند برند مناسب کار خود را انتخاب نموده و خرید خود را ثبت نمایند.
در برخی مواقع بسیاری از مشتریان با عدم آگاهی از برند های موجود در بازار بر اساس پیشنهاد های استادان برق کار ساختمانی برند خود را انتخاب نموده و خریداری می کنند.
اما در اینجا چند نکته مهم برای مشتریانی که آگاهی چندانی از برند های تولید کننده کابل در بازار ندارند یاد آور می شویم.
نکته اول در خصوص برند هایی می باشند که کیفیت بالایی داشته و قیمت مناسب آنها به دلیل عدم شناخت آنها در بازار می باشد که آراد کابل به دلیل حمایت از مصرف کنندگان خود اقدام به عرضه این کابل ها نموده است.
همچنین برند هایی که کیفیت بالایی دارند و به دلیل قیمت بالاتر محصولاتشان و همچنین عدم شناخت مشتری مورد توجه آنها قرار نمی گیرد.

کابل افق البرز

از این رو آراد کابل همواره محصولاتی را در لیست فروش خود قرار می دهد که این محصولات استاندارد بوده و کیفیت لازم جهت استفاده در پروژه های مختلف را دارا می باشند.
افق البرز با تولید محصولات مرغوب و باکیفیت یکی از این محصولات تاپ به شمار می شود که مشتریان می توانند سفارش های خود را به هر میزان به ثبت رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام