عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , مهر ۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید بهترین کابل ضد جونده

خرید بهترین کابل ضد جونده

خرید بهترین کابل ضد جونده یا آرموردار (armored) ازچه طریقی ممکن است؟ این کابل ها چه تفاوت هایی با کابل های بدون زره دارند و قیمت این کابل ها نسبت به کابل های معمولی چه تفاوتی دارد؟
کابل های ضد جونده عموما به کابل های زره داری اطلاق می شود که به دلیل داشتن زره فولادی در ساختمان آنها از آسیب جانوران جونده در امان می باشند.
ویژگی این کابل ها استفاده از آنها در کانال هایی می باشد که احتمال حضور جانوران جونده وجود دارد و همچنین استفاده از این کابل ها به صورت دفنی نیز ممکن است.
کابل های ضد جونده برق در انواع فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی با هادی آلومینیومی و مسی تولید شده و اگر این کابل ها در پروژه های شما کاربرد دارد، سایزهای متنوع آن بسته به میزان کاربرد آنها در پروژه های مختلف در این مجموعه موجود است.
اما کابل های مخابراتی ضد جونده ساختمانی متفاوت نسبت به کابل های برق دارند و تفاوت آنها در استفاده از ژله در ساختمان کابل می باشد. کابل های ژله فیلد خاکی و کانالی بسته به نوع پروژه از کابل های ضد جونده مخابراتی است که به دلیل استفاده زیادی که در بخش های مختلف مخابرات با سیم دارند در این مرکز خرید به مشتریان عرضه می شود.
به طور کلی تفاوت کابل های ضد جونده یا زره دار که در کابل ها مخابراتی به صورت ژله فیلد تولید می شوند با کابل های معمولی و بدون زره در ساختمان این کابل ها می باشد که قیمت کابل های ضد جونده تا حدودی بیشتر از کابل های معمولی و بدون زره می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام