عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته شهید قندی یزد

خرید انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته شهید قندی یزد

خرید انواع فیبرهای نوری تک حالته و چند حالته در انواع ۱۲ کور، ۲۴ کور و ۴۸ کور شهید قندی یزد برای مشتریان تهران و شهرستان به صورت رسمی و غیر رسمی فراهم شده است.
فیبرهای نوری تک حالته و چند حالته که به عنوان دو کابل نوری پرکاربرد با کاربردهای مختلف در پروژه ها مورد استفاده بوده است، امروزه از تولیدات اصلی بزرگترین کارخانه تولید سیم و کابل مخابراتی و فیبر نوری کشور است که در انواع obuc، ocuc و ossc و عایق lszh تولید می شوند.
این کابل های نوری با توجه به نیاز های اساسی پروژه های مخابراتی در داخل توسط کارخانه شهید قندی یزد تولید و به بازار عرضه شده است.
تولیداتی که در سالهای اخیر به دلیل مرغوبیت آنها به برندهای خارجی ترجیح داده شده است.
خرید انواع فیبر نوری شهید قندی یزد در نمونه های سینگل مود و مالتی مود در تعداد کورهای متنوع و با توجه به نیازهای پروژه ها، از طریق آراد کابل فراهم شده است.

فیبر نوری تک حالته و چند حالته

فیبرهای نوری سینگل مود یا تک حالته که کاربرد متفاوتی نسبت به نوع مالتی مود یا چند حالته این کابل های نوری دارند، در انتقال اطلاعات در شبکه های مختلف به کار گرفته می شوند و ساختمان این کابل ها باید متناسب با محیط انتخاب شود تا کابل ها آسیب جدی نبینند.
آراد کابل با عرضه برندهای دیگر خارجی نیز در تلاش است تا برای مشتریان خود تنوع بالایی را فراهم نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام