عرضه فیبر نوری
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸
خانه / کابل شهید قندی / کابل شبکه شهید قندی cat6 utp

کابل شبکه شهید قندی cat6 utp

کابل شبکه شهید قندی cat6 utp به صورت indoor و Outdoor از کابل های مهم در این حوزه به شمار می رود. تولید کابل شبکه با بالاترین کیفیت یکی از خدمات دیگر کارخانه شهید قندی یزد به پروژه های سراسر کشور می باشد. این کابل ها با مشخصات فنی مشخص و تست های فلوک انجام شده می تواند در پروژه های مختلف به صورت تضمینی استفاده شود.

کابل شبکه شهید قندی cat6 utp ساختمان خاص خود را داشته که همانگونه در تصویر زیر مشاهده می نمایید از بخش های متعددی تشکیل شده است. این کابل ها به عنوان کابل های شبکه در قرقره های ۳۰۵ متری با تضمین تست فلوک پاس به مشتریان ارائه می شود.

کابل شبکه شهید قندی cat6 utp

کابل شبکه به عنوان یکی از کابل های مهم در بازار که همواره در پروژه های شبکه مورد تیاز است، اگر در داخل بتواند با کیفیت مناسب تولید شود می تواند تا حد زیادی از خروج ارز از کشور جلوگیری نماید. به دلیل توانمندی ایران در زمینه تولید سیم و کابل های مسی برق و مخابراتی، این مهم دور از دسترس نبوده و نیست. هرچند کابل های شبکه تولید شده توسط کارخانه شهید قندی یزد، یکی از بهترین تولیدات در این حوزه می باشد که می تواند با نمونه های خارجی رقابت نماید.

دیتاشیت کابل شبکه شهید قندی cat6 utp

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید کابل مشتریان حرفه ای به دنبال آن می باشند، دریافت دیتاشیت فنی کابل می باشد. دیتاشیت فنی کابل می تواند تمامی اطلاعات فنی کابل را در اختیار مشتریان قرار دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را برای خرید محصول بگیرند.  دیتاشیت کابل شبکه شهید قندی cat6 utp از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد. در صورت نیاز به مشاوره کارشناسان ما آماده ارائه خدمت به شما می باشند.

دانلود دیتاشیت کابل شبکه شهید قندی cat6 utp

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل شهید قندی

نمایندگی کابل شهید قندی

نمایندگی کابل شهید قندی یزد که به صورت تخصصی و قیمت نمایندگی کابل های فیبر نوری و شبکه شهید قندی یزد را در انواع cat5 و cat6 را به صورت عمده عرضه می نماید، شرکت آراد کابل ست که قیمت کابل های شهید قندی یزد را به صورت تضمینی و رقابتی به مشتریان خود ارائه می نماید.

کانال تلگرام