عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / کابل لگراند فرانسه cat6 و cat5

کابل لگراند فرانسه cat6 و cat5

کابل لگراند فرانسه در انواع cat6 و cat5 در نمونه های utp، sftp و ftp از برند های معتبر جهان در این مجموعه به صورت کاملا تضمینی به مشتریان ارائه می شود. کابل های شبکه با برند های fake لگراند در بازار به صورت گسترده یافت می شود که پیشنهاد ما خرید از یک مرکز فروش مطمئن می باشد.
کابل های شبکه امروزه یکی از ملزومات در پروژه های سراسر کشور است و این مهم به دلیل گسترش استفاده از شبکه های کامپیوتری برای انتقال اطلاعات می باشد.
اما خرید کابل شبکه، به عنوان یک عامل مهم در انتقال اطلاعات به شمار می رود که لازم است از بهترین کابل های شبکه موجود در پروژه ها استفاده شود.

کابل لگراند فرانسه به دلیل کیفیت بالا و پاس کردن تست فلوک یکی از بهترین پیشنهادها برای خرید مشتریان به شمار می رود. اما در بازار همواره برند های fake یا تقلبی این کابل ها به وفور یافت می شود. که کیفیت این کابل ها در مقایسه با برند اصلی این کابل بسیار پایین تر بوده و به همین دلیل با قیمت پایین تری نیز عرضه می شود.

کابل لگراند فرانسه

کابل لگراند فرانسه cat6

کابل لگراند فرانسه cat6 در انواع utp و sftp می تواند ارائه شود. نکته مهم در خصوص بسته بندی این کابل ها، این است که کابل های لگراند به صورت قرقره های ۵۰۰ و ۳۰۵ متری عرضه می شود. کابل cat6 sftp لگراند در قرقره های ۵۰۰ متری و cat6 utp لگراند در قرقره های ۳۰۵ متری ارائه می شود.

کارشناسان این مجموعه آماده ارائه مشاوره های لازم در انتخاب بهترین کابل به شما می باشند. این مجموعه تلاش می کند بهترین گزینه ها را به مشتریان و پروژه های سراسر کشور ارائه نماید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

کانال تلگرام