عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / کابل فیبر نوری ۲ کر برندرکس

کابل فیبر نوری ۲ کر برندرکس

کابل فیبر نوری ۲ کر سینگل مود SM برندرکس یکی از پرکاربردترین فیبر های نوری می باشند که این کابل ها برای برخی از پروژه ها که تعداد زیادی تار فیبر نوری برای انتقال اطلاعات نیاز ندارند می تواند مفید باشد. نمایندگی فروش برندرکس در ایران تلاش می کند این کابل ها را با قیمت فروش استثنایی در اختیار مشتریان قرار دهد.

فیبر های نوری سینگل مود غالبا در انواع ۱۲ کر تا ۱۴۴ کر به صورت خاکی، کانالی و هوایی بیشترین کاربرد را برای مشتریان این محصولات به خود اختصاص داده است. اما در برخی از موارد استفاده از تار های نوری زیاد برای برخی از پروژه ها مه حجم انتقال اطلاعات بالایی ندارند، توجیه اقتصادی ندارد. به همین دلیل بسیاری از مشتریان به دنبال کابل فیبر نوری ۲ کر می باشند. این فیبر های نوری توسط برخی از برند های خاص تولید شده و به بازار عرضه می شود.

برند های تولید کننده کابل فیبر نوری ۲ کر

اما برند های خاصی اقدام به تولید کابل فیبر نوری ۲ کر می نمایند که این کابل ها در انواع فیبر نوری سینگل مود برای استفاده به صورت indoor می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد. برندرکس از تولید کنندگان خارجی این فیبر های نوری می باشد. در کنار تولید کابل های فیبر نوری، برندرکس اقدام به تولید کابل شبکه و تجهیزات شبکه نیز نموده است که این محصولات از کیفیت لازم برای استفاده در پروژه های مختلف برخوردار هستند.

کابل فیبر نوری 2 کر برندرکس

جایگزین مناسب کابل فیبر نوری ۲ کر سینگل مود

در برخی از موارد به دلیل کاربرد کم این فیبر های نوری ممکن است موجودی این مجموعه برای ارائه این دسته از کابل ها به مشتریان صفر باشد. اما جایگزین مناسب این کابل های نوری ۲ کر می تواند فیبر های نوری ۴، ۶ و ۸ کر باشد که با برند های متعددی در این مجموعه قابل عرضه است. تولید کنندگان این کابل های نوری عبارتند از :

  • شهید قندی یزد
  • Premiumline
  • TKF هلند
  • Qualenet

می باشند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام