مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابل آلومینیوم لاله زار مرکز فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل آلومینیوم لاله زار تهران بزرگترین مرکز پخشسایز های مختلف کابل برق آلومینیوم در لاله زار تهرانخرید کابل آلومینیومی از مرکز پخش کابل آلومینیوم لاله زارانتخاب سایز کابل آلومینیومی جهت برق تک فاز و سه فازتفاوت کابل آلومینیوم و مس
کابل آلومینیوم لاله زار

کابل آلومینیوم لاله زار که بسیاری از مشتریان در تهران و شهرستان به دنبال اصلی ترین مرکز فروش عمده کابل آلومینیومی در این بازار می باشند، با نام آراد کابل به مشتریان معرفی می شود. اراد کابل نامی شناخته شده در صنعت سیم و کابل ایران است که بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران به شمار می رود.

 

کابل آلومینیوم لاله زار

کابل آلومینیوم لاله زار تهران بزرگترین مرکز پخش

بدون تردید خرید کابل آلومینیوم و هر محصولی از مرکز پخش عمده آن برای تمامی مشتریان خوشایند بوده و مشتری تلاش می کند محصول مورد نیاز خود را بدون واسطه و با کمترین قیمت خریداری نماید.

کابل آلومینیوم به دلیل قیمت مناسب نسبت به کابل های مسی در سال های اخیر به گزینه ای محبوب در میان مشتریان بدل شده است.

این کابل ها در انواع تک فاز و سه فاز به صورت تخصصی در آراد کابل بزرگترین مرکز پخش سیم و کابل های مسی و آلومینیومی در ایران آغاز شده است.

بهترین برند های ایرانی محصولات خود را از طریق آراد کابل به مشتریان عرضه می نمایند تا ضمن پاسخگویی به نیاز مشتریان، تا حد توان قیمت مناسبی را برای مصرف کننده فراهم نمایند.

در لاله زار تهران که مرکز پخش انواع سیم وکابل در ایران می باشد، آراد کابل به عنوان مرجع کابل آلومینیوم لاله زار شناخته شده است.

 

کابل آلومینیوم لاله زار

سایز های مختلف کابل برق آلومینیوم در لاله زار تهران

کابل های برق آلومینیوم در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در آراد کابل به عنوان مرکز پخش کابل آلومینیوم در لاله زار تهران به مشتریان ارائه می شود.

کابل های آلومینیومی بسته به نیاز محیط های مختلف به صورت زمینی و خودنگهدار هوایی تولید می شود. در برخی از محیط ها استفاده کنندگان از تاسیسات برقی ناچارند به صورت دفنی کابل کشی نمایند و در برخی مناطق به دلیل نصب تیر های برق، به صورت هوایی کابل کشی صورت می پذیرد.

سایز های مختلف کابل آلومینیومی در انواع تک فاز و سه فاز در سایز های :

 • ۱۰
 • ۱۶
 • ۲۵
 • ۳۵
 • ۵۰
 • ۷۰
 • ۹۵
 • ۱۲۰
 • ۱۵۰
 • ۱۸۵
 • ۲۴۰
 • ۳۰۰
 • ۴۰۰
 • ۵۰۰

در آراد کابل موجود بوده و مشتریان می توانند به صورت تخصصی و با قیمت عمده کابل های آلومینیومی مورد نیاز خود را از این مجموعه خریداری نمایند.

خرید کابل آلومینیومی از مرکز پخش کابل آلومینیوم لاله زار

امروزه به دلیل اهمیت زمان در انجام کار ها مشتریان تلاش می کنند محصولات مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری از طریق مراکز فروش معتبر خریداری نمایند.

آراد کابل به صورت ویژه به مشتریان تهرانی و شهرستانی اعلام می دارد که برای خرید کابل های آلومینیومی با بهترین برند های ایرانی از جمله :

 • یزد
 • مسین
 • اختر
 • سیمباف

از طریق آراد کابل اقدم نمایند.

مشتریان در تهران و شهرستان می توانند در تماس با کارشناسان فروش آراد کابل، قیمت کابل مورد نیاز خود را در قالب پیش فاکتور دریافت نموده و در خصوص خرید حضوری و غیر حضوری با کارشناسان ما صحبت نمایند.

مشتریان شهرستانی که قصد دارند به صورت غیر حضوری خرید خود را نهایی نمایند، از طریق باربری کابل خریداری شده توسط آنها به شهرستان محل سکونت آنها قابل ارسال است.

کابل آلومینیوم لاله زار

انتخاب سایز کابل آلومینیومی جهت برق تک فاز و سه فاز

انتخاب سایز کابل آلومینیومی برای خرید کابل، یکی از مهمترین گزینه ها در خرید کابل به شمار می رود. در مسافت های مختلف بدون تردید یک کابل با سایز مشخص، آمپردهی مشخص دارد و انتخاب نامناسب سایز کابل می تواند خسارت های مالی و جانی برای مشترکین برق به همراه داشته باشد.

به دلیل استفاده از کابل های برق سه فاز در تاسیسات مختلف مشتریان می توانند برای انتخاب سایز مورد نیاز خود از طریق جدول زیر اقدام نمایند و یا از مشاوره های کارشناسان ما در این بخش بهره مند شوند.

کابل آلومینیومی لاله زار

تفاوت کابل آلومینیوم و مس

بسیاری از مشتریان در خرید کابل های مسی و آلومینیومی به دنبال آگاهی از تفاوت بین کابل های مسی و آلومینیومی می باشند.

تفاوت کابل های مسی و آلومینیومی در هادی استفاده شده در آنها می باشد و هدایت الکتریکی مس در مقایسه با آلومینیوم بسیار بیشتر است.

از این رو در خرید کابل های آلومینیومی به عنوان کابل های مسی هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و تنها گزینه ای که باید بدان توجه کرد این است که همواره برای خرید کابل آلومینیومی به عنوان جایگزین کابل مسی می بایست از ۲ سایز بالاتر استفاده کرد تا کابل مورد نظر شما دچار افت ولتاژ نشود.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید