مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابل آلومینیومی ارومیه قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل آلومینیومی تک فاز زمینی و هوایی در ارومیهکابل آلومینیومی سه فاز در ارومیه و تبریزکابل آلومینیومی بهتر است یا کابل مسی؟نحوه ثبت سفارش کابل آلومینیومی در ارومیه
کابل آلومینیومی ارومیه

کابل آلومینیومی ارومیه می تواند به صورت قیمت فروش عمده و با قیمت درب کارخانه به مشتریان این محصولات ارائه شود. کابل آلومینیومی یکی از کابل های مهم در فشار ضعیف و فشار قوی می باشد که به صورت زمینی و خودنگهدار هوایی تولید شده و به بازار عرضه می شود. اگر شما در ارومیه هستید می توانید این کابل ها را با قیمت ویژه از آراد کابل خریداری نمایید.

کابل آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب تر نسبت به کابل های مسی در ارومیه مانند سایر شهر های ایران مورد توجه مشتریان این محصولات می باشد. عمده مصرف این کابل ها مربوطه خانه باغ ها و مزارع و منازل مسکونی در نقاط روستایی می باشد که آراد کابل سایز های مختلف کابل های آلومینیومی را برای عرضه به مشتریان این محصولات فراهم کرده است.

کابل آلومینیومی ارومیه

کابل آلومینیومی تک فاز زمینی و هوایی در ارومیه

کابل های آلومینیومی تک فاز یکی از کابل های پرمصرف مشتریان می باشد که در انواع زمینی در سایز های :

 • ۱۰*۲
 • ۱۶*۲
 • ۲۵*۲

مورد استفاده مشتریان بوده و سایز های این کابل های تک فاز برای خودنگهدار به صورت :

 • ۱۶+۱۶*۲
 • ۲۵+۱۶*۲
 • ۳۵+۱۶*۲

می باشد که در قرقره های ۱۰۰۰ متری تولید می شوند. این کابل ها در صورت نیاز مشتریان به صورت متراژ های زیر ۱۰۰۰ متر نیز می تواند به مشتریان این محصولات ارائه شود.

کابل آلومینیومی ارومیه

کابل آلومینیومی سه فاز در ارومیه و تبریز

کابل های آلومینیومی سه فاز در ارومیه و تبریز که غالبا به صورت زمینی و خودنگهدار هوایی استفاده می شود، از کابل های پرمصرف به شمار می رود. کابل آلومینیومی سه فاز زمینی در سایز های :

 • ۲۵+۱۶*۳
 • ۳۵+۱۶*۳
 • ۵۰+۲۵*۳
 • ۷۰+۳۵*۳
 • ۹۵+۵۰*۳
 • ۱۲۰+۷۰*۳
 • ۱۵۰+۷۰*۳
 • ۱۸۵+۹۵*۳
 • ۲۴۰+۱۲۰*۳

تولید می شوند. این کابل ها مانند کابل های برق آلومینیوم تک فاز به صورت قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می شود که در صورت سفارش مشتریان در متراژ های پایین تر کارشناسان فروش این امکان را بررسی و به شما اطلاع رسانی خواهند نمود.

کابل آلومینیومی ارومیه

کابل آلومینیومی بهتر است یا کابل مسی؟

[highlight color=”yellow”]سوالی که بسیاری از مشتریان ما همواره می پرسند این است که کابل آلومینیومی بهتر است یا کابل مسی؟[/highlight]
در پاسخ به این سوال باید اینگونه گفت که کابل های مسی و آلومینیومی هر دو وظیفه انتقال برق را بر عهده دارند و تفاوت آنها در هادی به کار رفته شده در ساختمان کابل می باشد.
[highlight color=”yellow”]به دلیل قیمت بالاتر هادی مس نسبت به آلومینیوم و رسانایی بالاتر مس نسبت به آلومینیوم قیمت کابل های مسی بالاتر است.[/highlight] اما این موضوع نشان برتری یکی بر دیگری نیست چرا که با انتخاب ۲ سایز بالاتر از کابل های مسی می توان از آن سایز کابل آلومینیومی به عنوان جایگزین کابل های مسی استفاده نمود.

کابل های آلومینیومی به این دلیل تولید شده اند تا مشتریان بتوانند با هزینه های کمتری تاسیسات برقی خود را برق دار نمایند.

 

نحوه ثبت سفارش کابل آلومینیومی در ارومیه

مشتریان کابل های آلومینیومی می توانند برای خرید کابل های آلومینیومی خود در سایز های متنوع، به صورت ویژه از طریق دفتر مرکزی آراد کابل در تهران اقدام نمایند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری اطلاعات لازم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. کافی است با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید