مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی کابل ۲۰ کیلوولت مسی یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز های مختلف کابل 20 کیلوولت فشار قویچرا کابل 20 کیلوولت یزد؟

نمایندگی کابل ۲۰ کیلوولت مسی یزد که تمامی سایز های این کابل های فشاشر متوسط یا medium voltage را در سایز های مختلف به صورت موجود عرضه می نماید، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.
کابل ۲۰ کیلوولت یکی از کابل های مهم در فوق توزیع می باشد که در رنج ولتاژی ۶ تا ۲۰ کیلوولت با هادی مسی و آلومینومی تولید شده و در نمونه های زره دار و بدون زره به بازار عرضه می شود.
کابل های ۲۰ کیلوولت در انواع مسی با دو نوع زره دار میله ای و زره دار ورق که به ترتیب به کابل های RY و BY شناخته می شوند، تولید شده که نمونه کابل های RY قیمت بالاتری نسبت به نمونه کابل های BY دارا می باشند.

کابل 20کیلوولت

کابل های مسی بدون زره نیز در رده کابل های ۲۰ کیلوولت کاربرد بسیاری دارند که این کابل ها در سایز های ۳۵ تا ۵۰۰ میلی متر مربع به صورت روتین تولید می شوند، هر چند سایز های ۳۰۰ تا ۵۰۰ به نوعی کاربرد کمتری نسبت به کابل های با سایز پایین تر دارا می باشند.
کابل های آلومینیومی ۲۰ کیلوولت نیز به دلیل قیمت مناسب تر آنها همواره مورد توجه پروژه ها می باشد و تنها با انتخاب دقیق سایز این کابل ها می توان با هزینه کمتری کابل های مورد نیاز خود را تامین نمود.

کابل 20 کیلوولت

این کابل های آلومینیومی ۲۰ کیلوولت به صورت خودنگهدار و زمینی تولید می شوند که بسته به شرایط محیطی پروژه ها می توان از این کابل ها استفاده نمود.

سایز های مختلف کابل ۲۰ کیلوولت فشار قوی

کابل های فشار قوی بسته به میزان آمپراژ مصرفی در سایز های متنوعی می تواند انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرند. این کابل ها در سایز های ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع تولید می شوند که با توجه به تعیین نوع مسی و آلومینیومی بودن کابل ها مشتریان می توانند از میان سایز های موجود کابل مورد نیاز خود را برگزینند.

کابل 20 کیلوولت یزد

چرا کابل ۲۰ کیلوولت یزد؟

بسیاری از پروژه ها برای خرید کابل های ۲۰ کیلوولت به دنبال برند های مختلفی می باشند تا بتوانند کابل مورد نظر خود را تامین نمایند. اما در میان برند های موحود که قادر می باشند کابل ۲۰ کیلوولت را تولید کرده و عرضه نمایند، برند یزد نسبت به سایرین بسیار متفاوت می باشد. این برند با تولید انبوه کابل های فشار متوسط توانسته است به صورت موجود این کابل ها را به پروژه ها عرضه نماید مگر اینکه در شرایط خاص که این کابل ها لازم باشد در یک بازه زمانی مشخص تولید شود. از این رو مزیت برند یزد نسبت به سایر نام ها، موحود بودن آنها می باشد که با توجه به اهمیت زمان در پروژه ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید