عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش اصلی بهترین کابل فشار متوسط

نمایندگی فروش اصلی بهترین کابل فشار متوسط

نمایندگی فروش اصلی بهترین کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت با هادی مسی و آلومینیومی و به صورت زره دار و بدون زره شرکت آراد کابل می باشد که این محصولات را به صورت موجود به مشتریان عرضه می کند.
کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت را می توان از کابل های مهم در صنعت برق قلمداد کرد که این کابل های باید از یک مرکز فروش اصلی و نمایندگی مطمئن خریداری شود چرا که بسیاری از مشتریان در شهرستانها برای خرید این کابل ها با مشکلاتی مواجه می باشند.
پروژه های مختلف سراسر کشور که با این مجموعه جهت خرید کابل های فشار متوسط تماس می گیرند، همواره به دنبال خرید کابل های معتبر و استاندارد می باشند که آراد کابل با آگاهی از این موضوع، برندهای یزد، متال، البرز و ابهر را در برنامه برای عرضه به مشتریان قرار داده است.

کابل فشار متوسط

بهترین کابل های فشار متوسط در ایران مربوط به برند یزد است که با سرمایه گذاری بر روی تولید این کابل ها توانسته است بازار خوبی را برای محصولات خود در میان بخش های مختلف صنعتی دست و پا کند.
شرکت های مختلف می توانند برای خرید انواع کابل های فشار متوسط و فشار قوی با برندهای معتبر یزد، البرز و ابهر به شرکت آراد کابل مراجعه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام