عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آذر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز پخش عمده کابل برق ۶*۴

مرکز پخش عمده کابل برق ۶*۴

مرکز پخش عمده کابل برق ۶*۴ افشان و مفتولی با عایق PVC و XLPE کراسلینک برای استفاده در سیستم های برق سه فاز، این کابل را با تنوع برند در قرقره های ۱۰۰۰ متری به بازار عرضه می کند. در صورت نیاز به متراژ های پایین تر از ۱۰۰۰ متر این امکان برای تامین کابل برای مشتریان وجود دارد.

کابل برق ۶*۴ در دسته کابل برق سه فاز قرار می گیرد که این کابل در مسافت های مختلف می تواند آمپراژ های مختلفی را برای تاسیسات برقی تامین نماید. کابل برق ۶*۴ به صورت زره دار، بدون زره، با عایق PVC ، با عایق XLPE و با عایق لاستیکی و همچنین سیلیکونی نسوز می تواند در اختیار مشتریان این محصولات قرار گیرد.

کابل برق6*4

هر کدام از کابل های برق سه فاز با پوشش های مختلف برای استفاده در محیط های مختلف طراحی و تولید شده است.

کاربرد کابل برق ۶*۴ در محیط های مختلف

کابل برق ۶*۴ در ساختمان های مختلف تولید شده و هر کدام از این کابل ها کاربرد های مختلفی در محیط های مختلف دارد که در این بخش به کاربرد این کابل ها می پردازیم.

  • کابل برق ۶*۴ سه فاز زره دار یا آرموردار برای استفاده در زیر خاک و محیط های دارای حیوانات جونده مناسب است.
  • کابل برق ۶*۴ سه فاز بدون زره با عایق PVC و XLPE که از کابل های معمول در بازار بوده و بیشتر مشتریان از این کابل ها استفاده می کنند.
  • کابل برق ۶*۴ سه فاز سیلیکونی نسوز که به دلیل نسوز بودن در محل هایی استفاده می شود که کابل در صورت آتش سوزی می تواند به گسترش آتش کمک کند. در این صورت کارشناسان و ناظران ترجیح می دهند از کابل های سیلیکونی استفاده نمایند.
  • کابل برق ۶*۴ سه فاز لاستیکی که به دلیل استفاده از لاستیک در ساختمان کابل به کابل های ضد آب، ضد اسید و ضد روغن شهرت دارند و این کابل در محل هایی استفاده می شود که کابل در معرض تماس مستقیم با آب، اسید و روغن قرار دارد.

کابل سه فاز لاستیکی      کابل برق 6*4  کابل برق 6*4

جایگزین کابل برق ۶*۴ با کابل آلومینیومی

در بسیاری از موارد مشتریان به دلیل قیمت بالا انواع کابل مسی ترجیح می دهند از کابل های با هادی آلومینیومی که قیمت مناسب تری دارند استفاده نمایند. اما اگر بخواهیم از یک کابل آلومینیومی بجای کابل ۶*۴ استفاده کنیم بهتر است از کابل ۱۶*۴ آلومینیومی استفاده نماییم تا در مسافت تعیین شده دچار افت ولتاژ نشویم.

کابل آلومینیومی سه فاز

بهترین برند کابل برق ۶*۴ سه فاز

بهترین برند کابل برق ۶*۴ سه فاز برای مشتریان این محصول با توجه به تنوع برند در آراد کابل به شرایط مشتریان بستگی دارد. آراد کابل تلاش کرده است با ایجاد تنوع در قیمت و کیفیت پاسخگوی نیاز های مشتریان این محصولات باشد. لذا لازم است برای دریافت مشاوره برای انتخاب سایز کابل و برند کابل می توانید از کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

کانال تلگرام