عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز پخش بهترین کابل ۳۳ کیلو ولت

مرکز پخش بهترین کابل ۳۳ کیلو ولت

مرکز پخش بهترین کابل های مسی و آلومینیومی ۳۳ کیلو ولت در ایران، شرکت آراد کابل می باشد که این کابل ها را با برند یزد، البرز و ابهر عرضه می کند.
کابل های ۳۳ کیلو ولت که در ولتاژهای فوق توزیع استفاده می شوند، از کابل های سنگین و گران قیمت می باشند که به دلیل استفاده از این کابل ها در پروژه های خاص، ممکن است در بازار به آسانی قابل تهیه نباشد.
اما آراد کابل به عنوان فروش ویژه انواع کابل های فشار قوی، تلاش کرده است این کابل ها را در سایزهای پر استفاده با برند یزد و سایر برندهای شناخته شده از جمله ابهر و البرز به مشتریان عرضه کند.
این مرکز پخش تلاش کرده است که با همکاری برندهای معتبر و حذف واسطه ها، بهترین قیمت ها را به مشتریان و شرکت ها ارائه کند که در این میان ارائه فاکتور رسمی برای مشتریان نیز میسر است.

کابل 33 کیلو ولت

کابل های ۳۳ کیلو ولت مسی و آلومینیومی در نمونه های زره دار و بدون زره، با زره میله و ورق از کابل های موجود با برند یزد است که در وندور لیست اکثر پروژه ها در سراسر کشور نیز قرار دارد.
این مرکز در فروش بهترین کابل های تولید داخل فعال است که در این میان ارائه خدمات و همکاری با بهترین پروژه های کشور در کارنامه آراد کابل قرار دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام