عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل فشار متوسط مسی

مرکز خرید کابل فشار متوسط مسی

مرکز خرید انواع کابل های فشار متوسط مسی و آلومینیومی، با رنج ولتاژی ۲۰ کیلو ولت این کابل ها را در انواع زره دار، بدون زره و سربدار و زره دار عرضه می کند.
کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت که در رنج ولتاژِی ۶ تا ۲۰ کیلو ولت مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع مسی و آلومینیومی با قیمت های متفاوت تولید و عرضه می شوند.
کابل های ۲۰ کیلو ولت در واقع با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند تا پروژه ها بتوانند با شرایط خرید خود، بسته به بودجه اقتصادی اقدام به خرید کابل ها نمایند.
بیشتر کابل های ۲۰ کیلو ولت به دلیل استفاده در پروژه های خاص، باید از نوع استاندارد و دارای تاییدیه باشند، به همین دلیل نمونه های مختلف این کابل ها از سایز ۳۵ تا ۴۰۰ با برند یزد به مشتریان عرضه می شود.

کابل فشار متوسط

شرکت های دولتی و خصوصی بزرگ که به دنبال دریافت قیمت های رسمی از یک مرکز فروش معتبر می باشند، آراد کابل زاگرس این مکان را برای آنها فراهم کرده است.
این مرکز خرید تمامی انواع کابل های فشار متوسط مسی و آلومینیومی را به صورت زره دار، بدون زره، و سربدار عرضه می کند و برند یزد معتبرترین و فعالترین کارخانه تولید این کابل ها، پیشنهاد اصلی آراد کابل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام