مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ عمده فروشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل آلومینیوم 300 با برند های مختلفکابل آلومینیوم تک سیمه 300*1 دو روکشسایز های بالاتر کابل آلومینیوم 300 فشار ضعیفسایز های پایین تر از کابل آلومینیوم 300

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ را که به صورت تک رشته تولید می شوند و از دو روکش در ساختمان کابل استفاده شده است را می توانید به صورت عمده فروشی از این مجموعه دریافت نمایید. آراد کابل تخصصی ترین مرکز فروش کابل آلومینیوم در ایران است.

کابل آلومینیوم ۳۰۰*۱ که از کابل های پرکاربرد در تاسیسات برق با مصرف بالا می باشد و جایگزین مناسبی برای کابل مسی ۱۸۵ تک رشته است را به صورت ویژه در لیست فروش خود قرار داده ایم. این کابل برای سیستم های برق تک فاز و سه فاز مورد استفاده است و در صورت ترکیب کابل های تک رشته با هم به صورت دو رشته و چهار رشته می تواند در تاسیسات برقی که آمپراژ بالای جریان را مصرف می کنند، مورد استفاده قرار گیرد.

کابل آلومینیوم 300

کابل آلومینیوم ۳۰۰ با برند های مختلف

آراد کابل به دلیل فروش تخخصی انواع کابل آلومینیومی زمینی و خودنگهدار کابل آلومینیومی سایز ۳۰۰ را در قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می نماید. این کابل در صورت استفاده برای سیستم های برق سه فاز باید به صورت ۳ رشته سایز ۳۰۰ به عنوان فاز و یک رشته سایز ۱۵۰ به عنوان نول استفاده شود. برند های موجود در این مجموعه که همگی به صورت استاندارد تولید شده است عبارتند از:

  • یزد
  • سیمباف
  • اختر
  • مسین
  • پیشرو یزد
  • فروزان یزد

تاییدیه توانیر برای استفاده در برخی از پروژه ها می تواند لازم و ضروری باشد که به همین دلیل در موقع خرید حتما با کارشناس فروش مربوطه در این خصوص مشورت نمایید.

کابل آلومینیوم تک سیمه ۳۰۰*۱ دو روکش

به دلیل استفاده از کابل های آلومینیومی زمینی به صورت دفنی، این کابل ها از دو روکش در ساختمان انها استفاده شده است که در برابر صدمات احتمالی در زمان دفن کابل می تواند در محافظت از کابل موثر باشد. استفاده از دو نوع عایق pvc و xlpe در ساختمان کابل های آلومینیومی متداول است.

کابل آلومینیوم 300

سایز های بالاتر کابل آلومینیوم ۳۰۰ فشار ضعیف

اگر به دنبال خرید کابل آلومینیومی با سایز های بالاتر از ۳۰۰ می باشید، کابل های با سایز ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع به صورت تک رشته قابل تولید است و در صورت نیاز به دریافت آمپراژ بیشتر می توانید از این سایز از کابل ها نیز استفاده نمایید.

سایز های پایین تر از کابل آلومینیوم ۳۰۰

در صورت استفاده از این کابل در برق تک فاز می توانید از سایز های ۲۴۰ و ۱۸۵ به عنوان سایز های پایین تر از ۳۰۰ به عنوان سیم تک رشته استفاده نمایید. اما در صورت نیاز به استفاده از کابل آلومینیومی سه فاز با سطح مقطع کمتر از ۳۰۰ می توانید از کابل های :

  • ۱۲۰+۲۴۰*۳
  • ۹۵+۱۸۵*۳

استفاده نمایید.

انتخاب سایز کابل یک امر تخصصی می باشد که در صورت تصمیم به خرید کابل های آلومینیومی می توانید از کارشناسان ما در این راستا به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.
فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید