عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فیبر نوری multimode leoni

قیمت فیبر نوری multimode leoni

قیمت روز انواع فیبرهای نوری multimode مالتی مود با برند leoni آلمان از طریق کارشناسان فروش مجموعه به صورت ویژه به پروژه ها عرضه می شود.
فیبرهای نوری مالتی مود که در انواع ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون تولید می شوند به لحاظ ساختمان در انواع armored، om3-sj، om3 sj lszh، om2 dj، om1 oj، in/out lsoh و armored lszh موجود بوده و لئونی آلمان یکی از تولیدکنندگان این فیبرهای نوری می باشد.
فیبرهای نوری multimode 6، ۸، ۱۲ و ۲۴ کور در نمونه های مختلف از محصولات این مرکز فروش می باشد که علاوه بر برند leoni با مارک های شهید قندی، ofo عمان، ls کره، دراکا دانمارک، نگزنس، USA-3M و QUALET در این مرکز فروش به پروژه ها ارائه می شود.

فیبر نوری multimode

فیبرهای نوری و تجهیزات شبکه مورد نیاز پیاده سازی این نوع از شبکه ها، به صورت کلی قابل عرضه به پروژه های مختلف می باشد که آراد کابل با توجه به ویژگی های پرژه هایی که با آنها همکاری می کند، امکان خرید انواع فیبرنوری و تجهیزات مورد نیاز را برای آنها فراهم کرده است.
کارشناسان فروش مجموعه آماده فروش رسمی و غیر رسمی انواع کال نوری و تجهیزات شبکه به مشتریان می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام