عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فیبر نوری ۶ کور سینگل مود indoor

قیمت فیبر نوری ۶ کور سینگل مود indoor

قیمت فیبر نوری ۶ کور سینگل مود indoor یکی از کابل های پرکاربرد در پروژه ها به شمار می رود که این کابل ها به دلیل کاربرد در داخل ساختمان از عایق پی وی سی در ساختمان انها استفاده شده است و قیمت این کابل های فیبر نوری در مقایسه با فیبر نوری outdoor پایین تر است و می تواند با هزینه کمتری برای پروژه های مخابراتی تامین شود.

قیمت فیبر نوری ۶ کور سینکل مود به دلیل ۳۰ در صد در مقایسه با فیبر های نوری مشابه outdoor، پایین تر است و به همین دلیل لازم است در داخل ساختمان از فیبر های نوری که انعطاف پذیری قابل قبول تری نسبت به فیبر های نوری Outdoor دارند، استفاده شود.

برند های تولید کننده فیبر نوری ۶ کور سینگل مود

کاربرد فیبر نوری ۶ کور در مقایسه با سایر فیبر های نوری مخابراتی سینگل مود از قبیل فیبر نوری ۱۲ کور، فیبر نوری ۲۴ کور، فیبر نوری ۴۸ کور کمتر است و این کابل ها غالبا کمتر در بازار وجود دارند. اما در این مجموعه به علت تامین فیبر های نوری مورد نیاز شرکت های سراسر کشور این کابل ها با برند :

  • Premiumline

که از برند های شناخته شده در جهان است و تولید کشور آمریکا می باشد، برای پروژه های مختلف قابل تامین است.

قیمت فیبر نوری 6 کور

قیمت فیبر نوری ۶ کور سینگل مود Premiumline

قیمت این فیبر نوری ۶ کور سینگل مود indoor با برند premiumline در ۳۰ در ۹۷ ۱۴۵۰۰۰ ریال است که ممکن است بر اثر نوسانات بازار قیمت در زمان های دیگر تفاوت داشته باشد. برای ااین موضوع لازم است مشتریان این کابل های نوری برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت فیبر نوری ۶ کور با برند های مختلف و موجودی آنها حتما با واحد فروش این مجموعه در ارتباط باشند.

خرید فیبر نوری و تجهیزات شبکه یک امر کاملا تخصصی است و لازم است با مشاوره های کارشناسان این حوزه اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود نمایید. در این راه کارشناسان آراد کابل در کنار شما خواهند بود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام