عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت فروش بهترین کابل پی وی سی

قیمت فروش بهترین کابل پی وی سی

قیمت فروش بهترین کابل های پی وی سی به نوع کابل و فاکتور های مهم دیگری وابسته می باشد که این موضوع باید با ارائه مشخصات دقیق کابل به واحد فروش تعیین می شود.
کابل های برق و مخابراتی امروزه بیشتر با عایق پی وی سی تولید می شوند که این کابل ها در انواع کابل های برق فشار ضعیف تک کور و مالتی کور با هادی مسی و آلومینیومی با سایز های متنوعی در بازار موجود است.
آنچه در قیمت کابل های با عایق پی وی سی تاثیرگذار است نوع هادی به کار رفته شده در ساختمان این کابل ها می باشد، که قیمت نهایی کابل های برق به نوع هادی آنها مربوط می شود.
در خصوص کابل های فشار متوسط و فشار قوی، بیشتر از عایق xlpe در تولید آنها استفاده می شود که قیمت این کابل ها از نمونه مشابه آنها بالاتری است.
کابل های مخابراتی طوسی یا هوایی که جهت استفاده داخل ساختمان می باشند نوع دیگری از کابل های با عایق پی وی سی می باشند که به صورت زوجی و در انواع دو زوج تا ۱۰۰ زوج تولید می شوند.
عایق پی وی سی به صورت کلی در طیف وسیعی از کابل های تولید شده توسط تولید برند های مختلف کاربرد داشته و این موضوع بدون ارتباط با نیاز های مشتریان و پروژه ها و بازار سیم و کابل نیست.
آراد کابل بسته به شرایط مشتریان، بهترین و مناسب ترین کابل را به لحاظ قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می کند تا از این طریق خریداران بتوانند بهترین خرید را تجربه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام