عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت عمده فیبر نوری چند حالته

قیمت عمده فیبر نوری چند حالته

قیمت عمده و با متراژهای بالا انواع فیبرنوری چند حالته یا مالتی مود می تواند به میزان قابل توجهی برای مشتریان پایین تر بوده و با تخفیف ویژه ای برای آنها همراه باشد.
فیبرهای نوری چند حالته multimode یکی از کابل های نوری می باشد که متفاوت تر از فیبرهای نوری سینگل مود، به گونه ای متفاوت اطلاعات را منتقل می کند.
در فیبرهای نوری چند حالته به دلیل متفاوت بودن نوع تارهای نوری به کار رفته شده در ساختمان آنها، امکان ارسال اطلاعات در مسافت های طولانی وجود ندارد و به همین دلیل از این کابل های نوری در مسافت های زیر یک کیلومتر غالبا بهره می برند.
شبکه های محلی و مسافت های کوتاه در یک شبکه که می توان از کابل های مالتی مود یا چند حالته در آنها استفاده کرد، از مواردی است که خریداران برای تهیه این کابل های نوری با مجموعه آراد کابل تماس می گیرند.
به دلیل فروش عمده انواع فیبرنوری توسط مرکز پخش آراد کابل، این مجموعه همواره توانسته است برای تامین فیبرنوری پروژه های بزرگی در سراسر کشور موفق عمل کند.
فیبرهای نوری چند حالته که با نام مالتی مود یا multimode نیز شناخته می شوند، در انواع خاکی و کانالی با برندهای شناخته شده داخلی و خارجی قابل عرضه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام