عرضه فیبر نوری
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز کابل ساختمانی کات کابل

قیمت روز کابل ساختمانی کات کابل

قیمت روز کابل های ساختمانی افشان و نیمه افشان کات کابل شیراز که از سیم و کابل های مرغوب به شمار می رود، به صورت به روز به مشتریان ارائه می شود.
کات کابل شیراز با تولید انواع سیم و کابل های افشان ساختمانی، کابل های شیلددار و سیم و کابل های مخابراتی، تقریبا تمامی انواع کابل های مورد نیاز یک تاسیسات برقی و مخابراتی را تولید و به بازار عرضه می کند.
در خصوص کابل های برق ساختمانی کات کابل، به دلیل عرضه این محصولات به پروژه های متعدد و بررسی میزان رضایت مشتریان، آراد کابل به این نتیجه مهم برای عرضه محصولات مختلف این کارخانه به مشتریان دیگر رسیده است.

کابل ساختمانی

در خصوص قیمت روز انواع سیم و کابل های ساختمانی کات کابل به این نکته مهم در خصوص نوسانات بسیار زیاد در بازار سیم و کابل به دلیل قیمت جهانی مس، باید اشاره نمود.
این مجموعه که شرایط خرید را برای مشتریان تهرانی و شهرستانی آسان نموده است، در راستای خدمات بهتر به مشتریان، فروش اینترنتی و آنلاین را به همراه امکان استعلام قیمت انواع سیم و کابل به صورت به روز برای مشتریان فراهم کرده است.
این مهم برای اولین بار در کشور در حوزه سیم و کابل توسط شرکت آراد کابل، بزرگترین مرکز فروش انواع کابل برق و مخابراتی فراهم شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل افشان ۱.۵*۲ دماوند

کابل افشان ۱.۵*۲ دماوند فروش ویژه

کابل افشان ۱.۵*۲ دماوند به قیمت فروش ویژه به مشتریان در سراسر ایران عرضه می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام