عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری ۲۴ کر بهترین برند بازار

فیبر نوری ۲۴ کر بهترین برند بازار

فیبر نوری ۲۴ کر بهترین برند بازار در انواع obcu و ocuc یکی از کابل های مهم در صنعت مخابرات می باشد که با ترکیب ۶*۴ به صورت لوز تیوب و با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران تولید شده و برای استفاده در پروژه های مخابراتی داری ناظر هیچ منعی ندارد. فروش این کابل های نوری به صورت تخصصی توسط این مجموعه آغاز شده است.

فیبر نوری ۲۴ کر که دارای ۲۴ تار نوری در ۶ لوز می باشد و رنگ بندی استفاده شده برای این تار های نوری نیز به صورت کاملا استاندارد است. این فیبر های نوری به دلیل کاربرد آنها در پروژه های مختلف می تواند به صورت :

استفاده شود. علاوه بر این تجهیزات فیبر نوری نظیر پچ کورد فیبر نوری ، پیگتیل فیبر نوری ، آداپتور فیبر نوری نیز در این مجموعه قابل ارائه به پروژه ها می باشد. بزرگترین مرکز فروش فیبر نوری در ایران که تمامی محصولات مرتبط با فیبر نوری را به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند، شرکت آراد کابل به مرکزیت تهران می باش که امکان خرید مشتریان شهرستانی را نیز فراهم کرده است.

فیبر نوری 24 کر بهترین برند بازار

دیتاشیت فیبر نوری ۲۴ کر بهترین برند بازار

بی شک پروژه های مخابراتی که قصد فخرید فیبر نوری برای پروژه های خود را دارند، می بایست در ابتدا از مشخصات فنی کابل فیبر نوری که در دیتاشیت اختصاصی هر کابل موجود است آگاهی داشته باشند. فیبر نوری ۲۴ کر بهترین برند بازار که به صورت خاکی و کانالی تولید می شود، دارای دیتاشیت های اختصاصی و جداگانه است، به هیمن دلیل این اطلاعات به صورت لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.

دیتاشیت فیبر نوری ۲۴ کر خاکی obuc دیتاشیت فیبر نوری ۲۴ کر کانالی ocuc
در صورت نیاز به استفاده از مشاوره های کارشناسان فروش این مجموعه می توانید از طریق تماس با واحد فروش از مشاوران این مجموعه استفاده نمایید.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (5 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام