عرضه فیبر نوری
سه شنبه , فروردین ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل / فروش کابل افشان شیلد دار

فروش کابل افشان شیلد دار

فروش کابل افشان شیلد دار که در سایز های ۰٫۲۵، ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف دارد از طریق آراد کابل آغاز شده است. کابل فشان شیلد دار به دلیل وجود شیلد در ساختمان کابل می تواند از تاثیر اثر مغاطیسی جریان برق بر روی این کابل ها بکاهد و سیگنال های فرمان بدون نویز انتقال یابد.

کابل افشان شیلد دار به لحاظ قیمت فروش، بالاتر از کابل افشان معمولی است و این کابل ها در انواع ۲ رشته تا ۶۰ رشته در سایز های متنوع ۰٫۲۵ تا ۲٫۵ میلی متر مربع موحود می باشد و بسته به نیاز پروژه ها، خریداران می توانند نسبت به خرید این کابل ها اقدام نمایند.

کابل افشان شیلد دار

تخفیف ویژه کابل افشان شیلد دار

کابل افشان شیلد دار که به صورت کاملا تخصصی در این مجموعه عرضه می شود، با تخفیف های ویژه گاها تا ۱۵ درصد تخفیف به مشتریان ارائه می شود. عرضه بدون واسطه به مشتریان این محصولات باعث شده است که قیمت تمام شده تمامی سایز های این کابل ها برای مشتریان با صرفه اقتصادی همراه باشد. کابل های افشان شیلد دار در این مجموعه با برند های:

  • رسانا
  • دماوند
  • کات کابل شیراز 
  • رسانا اراک

عرضه می شود و به صورت عمده و خرده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

انتخاب بهترین برند کابل افشان شیلد دار

برخی از  مشتریان که آگاهی چندانی از برند های تولید کننده این کابل های نداشته و قصد خرید این محصولات را دارند، به دنبال انتخاب برند متناسب با نیاز خود می باشند.

اگر بخواهیم برند های برتر تولید کننده این کابل ها را در اختیار شما قرار دهیم، برند رسانا کابل تهران بهترین کیفیت را در میان برند های دیگر داشته و در صورت مهم نبودن قیمت کابل برای شما از محصولات رسانا کابل تهران استفاده نمایید.

اما برند های رساا اراک، کات کابل و دماوند با تخفیف های بیشتری می تواند به مشتریان ارائه شود.

در صورت نیاز به استفاده از مشاوره های کارشناسان این مجموعه برای خرید کابل شیلد دار می توانید از کارشناسان فروش مجموعه راهنمایی های مناسب را دریافت نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کابل خودنگهدار

تولید کابل خودنگهدار ویژه پروژه ها

تولید کابل خودنگهدار تک فاز و سه فاز با تاییدیه توانیر با متراژ های عمده ویژه پروژه های تهران و شهرستان از طریق آراد کابل با بهترین برند های بازار برای مشتریان و همکاران در سراسر کشور مهیا شده است.

کانال تلگرام