عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / فروش انواع کابل شیلد دار

فروش انواع کابل شیلد دار

فروش انواع کابل شیلد دار به صورت عمده در سایز های ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ در انواع ۲ رشته تا ۶۰ رشته از طریق آراد کابل آغاز شده است. کابل شیلد دار از کابل های خاص می باشد که غالبا مشتریان در شهرستان ها امکان خرید از شهر خود را ندارند.

کابل برق شیلد دار از ساختمان نسبتا پیچیده تری نسبت به کابل های برق معمولی برخوردار است و آن به دلیل استفاده از شیلد در ساختمان کابل است.

 

کابل برق شیلد دار

فروش کابل برق شیلد دار به صورت عمده

غالبا پروژه های مخابراتی و برخی از پروژه های خاص برای خرید عمده انواع کابل شیلد دار به آراد کابل ارتباط برقرار می نمایند.

به دلیل فروش کابل برق شیلد دار به قیمت عمده در این مجموعه، همواره قیمت تمام شده این کابل ها برای مشتریان با توجیه اقتصادی همراه است.

برند های متنوعی با تنوع در قیمت و کیفیت در آراد کابل عرضه می شود که این برند ها عبارتند از:

  • رسانا
  • رسانا اراک
  • دماوند
  • کسری

مشتریان می توانند برای خرید متراژهای خرده درخواست خود را به کارشاسنان این مجموعه ارائه نمایند تا در صورت موجود بودن، به پیشنهاد آنها پاسخ داده شود.

 

کابل برق شیلد دار

فروش کابل برق شیلد دار در سایز های متنوع

کابل های برق شیلد دار در سایز های متنوع از دو رشته تا ۶۰ رشته در سایز های ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵، ۲٫۵ تولید شده و به بازار عرضه شده است.

آراد کابل با برند های متنوع خود می تواند به درخواست های مشتریان با متراژ های قرقره و برش پاسخ دهد. خرید های مشتریان از طریق باربری و اتوبوس قابل ارسال به سراسر ایران است.

بهترین کابل برق شیلد دار در بازار

بدون تردید مشتریان در برخی از پروژه ها برای خرید کابل برق شیلد دار به دنبال خرید بهترین برند بازار می باشند و درخوست آنها از آراد کابل معرفی بهترین گزینه به لحاظ کیفیتی به آنها است.

از این رو در حوزه کابل شیلد دار بهترین پیشنهاد آراد کابل به شما، برند رسانا اراک می باشد. این برند بهترین گزینه به لحاظ قیمت و کیفیت برای مشتریان در تمامی پروژه ها است.

کابل برق شیلد دار

در صورت نیاز به خرید کابل های برق شیلد دار با قیمت ارزان و کیفیت متوسط می توانید از برند های دماوند و کسری استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی 150*1

کابل آلومینیومی ۱۵۰*۱ تک رشته قیمت عمده

کابل آلومینیومی از کابل های پرکاربرد می باشد که باتوجه به قیمت بسیار مناسبی که …

کانال تلگرام