عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش انواع فیبر نوری obuc leoni

فروش انواع فیبر نوری obuc leoni

فیبر های نوری obuc یکی از انواع فیبر های مورد استفاده در شبکه های
مخابراتی می باشد که توسط برند های مختلفی از جمله شهید قندی یزد، leoni،
tkf و سایر برند های خارجی تولید شده و در بازار به فروش می رسد.
فیبر های نوری به دلیل ساختمان منحصر به فردی که دارند تولید آنها به صورت کلی با کابل های مسی مخابراتی متفاوت بوده و تکنولوژی انتقال اطلاعات توسط این کابل ها کاملا با سایر کابل های شبکه متفاوت می باشد.
به دلیل سرعت بالای انتقال از اطلاعات در این نوع کابل ها و نیاز پروژه های مختلف به استفاده از فیبر های نوری در محیط های مختلف، این کابل ها در انواع obuc و obfc تولید می شوند که استفاده از آنها بسته به نوع محیطی که قرار است کابل فیبر نوری در آن قرار گیرد می تواند انتخاب شده و سفارش خرید آن ثبت گردد.
کابل های obuc کابل های خشک خاکی بوده که به دلیل استفاده مستقیم از این کابل ها در زیر خاک، ساختمان آنها با کابل های obfc متفاوت است که این کابل ها به صورت ژله فیلد ساخته می شوند.
اما واحد فروش آراد کابل، انواع فیبر های نوری obuc را با مارک های شهد قندی یزد، leoni، nexans، draka و OFO برای عرضه به پروژهای سراسر کشور فراهم نموده است.
به دلیل استفاده این فیبر های نوری در برخی از پروژه های شرکت مخابرات ایران در تهران و شهرستان ها، این مجموعه با فراهم نمودن شرایط فروش رسمی محصولات برای شرکت های دولتی، آمادگی خود را برای عرضه فیبر های نوری به آنها فراهم نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام