عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / فروش آنلاین انواع کابل برق

فروش آنلاین انواع کابل برق

فروش آنلاین و اینترنتی انواع کابل های برق مسی و آلومینیومی با قیمت ارزان و باکیفیت بالا و قیمت های متناسب با کیفیت، از طریق آراد کابل بهترین خدمت در بازار سیم و کابل به شمار می رود.
کابل های برق به دلیل استفاده گسترده در پروژه های ساختمانی و صنعتی از مهمترین کابل های موجود در بازار بوده که توسط تولید کننگان این کابل ها تولید شده و به بازار عرضه می شود.
کابل های مسی و آلومینیومی در رنج ولتاژی فشار ضعیف تا فشار قوی از مهمترین این کابل ها می باشند که با عایق پی وی سی و xlpe یا پلی اتیلن کراسلینک تولید می شوند.
فروش آنلاین انواع کابل های مسی و آلومینیومی برق، اعم از کابل های تک رشته و چند رشته، خودنگهدار، کابل های زره دار و سربدار از مهمترین خدمات آراد کابل به مشتریان سیم و کابل در سراسر کشور با هر میزان سفارش می باشد.
اما بهترین کابل های برق موجود در بازار به لحاظ قیمت و کیفیت کدام محصولات بوده و برند های تولید کننده این محصولات کدامند؟
کابل های برق بسته به نوع مسی و آلومینیومی بودن آنها و همچنین نمونه زره دار، شیلد دار و سیلیکونی بودن این محصولات، برند های مختلفی دارند که هر کدام در زمینه یکی از این کابل ها توانسته اند بهترین محصولات افشان، زمینی توسط برند هایی مانند یزد، همدان، افشار نژاد خراسان، ابهر و یزد تولید می شود که این کابل ها از بالاترین کیفیت برخوردارند.
اما برند هایی هستند که این کابل ها را با قیمت مناسب تر و کیفیت مطلوب تولید می کنند که از این میان، تولیدات مسین، پیشرو یزد، فروزان یزد، آمل و همگام خراسان بیشتر مورد توجه بوده اند.
در حوزه کابل های زره دار، سربدار و کابل های فشار متوسط و فشار قوی، برند یزد در حال حاضر قوی ترین تولید کننده کابل کشور می باشد که در زمینه تولید این کابل ها به صورت فعال عمل می کند.
مجموعه آراد کابل با فروش آنلاین انواع کابل ها تلاش کرده است به صورت وِیژه خدمات ارزنده ای را به مشتریان ارائه کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام