عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده کابل زمینی nyy

خرید عمده کابل زمینی nyy

خرید عمده و خرده انواع کابل های زمینی تک رشته و سه و نیم رشته NYY در سایزهای ۱۶ تا ۲۴۰ میلی متر مربع، با قیمت ها و برندهای مختلف به صورت تخصصی از طریق این مرکز فروش محقق شده است.
کابل های برق NYY یا خشک که به کابل های برق فشار ضعیف زمینی یا دفنی نیز شهرت دارند به دلیل استفاده در تاسیسات ساختمانی، مزارع، باغ ها و تغذیه پمپ ها از کابل های پر فروش این مرکز می باشد.
با توجه به تمرکز آراد کابل در فروش ویژه کابل های زمینی NYY، چند برند مختلف و متنوع با لحاظ کیفیت و قیمت را برای عرضه به مشتریان تامین کرده است.
خرید عمده به صورت سفارش قرقره کامل و همچنین سفارش در متراژهای پایین در این مرکز فروش قابل بررسی می باشد و کارشناسان فروش با سوالات خود در خصوص نیازهای مشتریان به دنبال ارائه بهترین کابل زمینی به آنها می باشند.
کابل های زمینی با نزدیک به ۱۰ برند در این مجموعه موجود بوده و می توان گفت تمامی سلیقه های مشتریان را پوشش می دهد.

کابل زمینی nyy

برخی مشتریان به دنبال خرید کابل های ارزان و استاندارد می باشند که با توجه به این نیاز این شرکت پیشنهادهای ویژه ای را به شما ارائه خواهد کرد.
کابل های زمینی NYY به دلیل مشخصات ساختمانی آنها به صورت دفنی می توانند استفاده شوند که این ویژگی می تواند مانعی در برابر سرقت احتمالی کابل ها باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام