عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آذر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید آنلاین انواع فیبر نوری multimode

خرید آنلاین انواع فیبر نوری multimode

خرید آنلاین انواع کابل های نوری multimode مالتی مود، با برندهای داخلی و خارجی از طریق آراد کابل بزرگترین مرکز فروش فیبرنوری و کابل های مخابراتی برای مشتریان و شرکت های مختلف ممکن است.
فیبرهای نوری مالتی مود یکی از پر مصرف ترین کابل های در انتقال اطلاعات با مسافت های کوتاه می باشد که تارهای نوری این کابل ها، این امکان را با سرعت و امنیت بالا برای استفاده کنندگان فراهم می کنند.
فیبرهای نوری در ایران، امروزه در پروژه های سراسر کشور مورد استفاده است و ضرورت خرید آنلاین و اینترنتی انواع کابل های مخابراتی از طریق یک شرکت معتبر بیش از پیش احساس می شود.
از این رو آراد کابل با فراهم کردن شرایط عرضه غیر حضوری و حضوری انواع فیبرهای نوری  single mode و multimode بستر لازم برای همکاری با تمامی پروژه ها را فراهم کرده است.

فیبر نوری multimode

آراد کابل در زمینه فروش فیبرهای نوری خارجی و ایرانی در سالهای اخیر، یکی از بی نظیرترین شرکت های فعال بوده است که توانسته بزرگترین تامین کننده کابل های نوری برای پروژه ها لقب بگیرد.
ارسال محصولات خریداری شده  برای مشتریان سراسر کشور و همچنین ارائه محصولات به صورت تضمینی شرایط همکاری با آراد کابل را آسان کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام